شناسه خبر: 869
2 فروردين 1397
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,869/باغ-۳۳-هکتاری-رامسر-برای-بازدید-گردشگران-نوروزی-مهیا-شد.html

باغ ۳۳ هکتاری رامسر برای بازدید گردشگران نوروزی مهیا شد

شهردار رامسر با اشاره به تدارک برنامه‌‌های فرهنگی و اجتماعی ویژه نوروزی در عروس شهرهای ایران، گفت: باغ ۳۳ هکتاری رامسر برای بازدید گردشگران نوروزی مهیا شد .

باغ ۳۳ هکتاری رامسر برای بازدید گردشگران نوروزی مهیا شد

مظاهر باقرسلیمی در گفت‌وگویی با بیان اینکه موقعیت شهر رامسر در سطح کشور ویژه است، اظهار داشت: در شهرستان اقدامات بسیار خوبی را در حوزه‌های عمرانی و اجتماعی در قالب طرح استقبال از بهار در رامسر انجام دادیم.

وی مبلمان شهری، فضای سبز، مبادی ورودی شهر را از جمله مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در رامسر عنوان کرد و افزود: ایجاد المان ‌های نوروزی، رنگ آمیزی معابر و بلوارها، نصب آدرسینگ، توسعه فضای سبز و احیای باغ 33 هکتاری را در کمترین زمان به اجرا در آوردیم.

باقرسلیمی گفت : برگزاری نمایشگاه صنایع دستی با محوریت تولیدات بومی از دیگر اقدامات نوروزی است.

وی به پاکسازی سواحل و حاشیه رودخانه‌ها اشاره کرد و گفت: پاکیزگی و جمع آوری زباله‌ها در شهر و سواحل با جدیت صورت می‌گیرد.

شهردار رامسر با بیان اینکه این شهر فاقد کمربندی است، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که در شورای ترافیک روی آن بحث و تبادل نظر شد، در تلاشیم در بحث ترافیکی مشکلات را رفع کنیم.

باقرسلیمی گفت : در این مدت تلاش کردیم با تغییر رویکرد در مدیریت شهری، شهری متفاوت نسبت به سال‌های گذشته به مردم و مسافران نوروزی نشان دهیم.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار