شناسه خبر: 8
6 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,8/جشن-قهرمانی-زودهنگام-پرسپولیس-در-نیم‌فصل-مقابل-قلعه‌نویی؟.html

جشن قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در نیم‌فصل مقابل قلعه‌نویی؟

دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود. در حال حاضر رقابت بین قهرمانی نیم فصل بین دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی ادامه دارد. این رقابت در این هفته به اوج خود می‌رسد. البته اگر پیکان و پارس جنوبی در این هفته امتیاز از دست بدهند و شاگردان برانکو مقابل ذوب آهن پیروز شوند در آنصورت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی جشن زودهنگام قهرمانی نیم فصل خود را برگزار می‌کند.

جشن قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در نیم‌فصل مقابل قلعه‌نویی؟

دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود. در حال حاضر رقابت بین قهرمانی نیم فصل بین دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی ادامه دارد. این رقابت در این هفته به اوج خود می‌رسد. البته اگر پیکان و پارس جنوبی در این هفته امتیاز از دست بدهند و شاگردان برانکو مقابل ذوب آهن پیروز شوند در آنصورت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی جشن زودهنگام قهرمانی نیم فصل خود را برگزار می‌کند.دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود. در حال حاضر رقابت بین قهرمانی نیم فصل بین دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی ادامه دارد. این رقابت در این هفته به اوج خود می‌رسد. البته اگر پیکان و پارس جنوبی در این هفته امتیاز از دست بدهند و شاگردان برانکو مقابل ذوب آهن پیروز شوند در آنصورت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی جشن زودهنگام قهرمانی نیم فصل خود را برگزار می‌کند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار