شناسه خبر: 76
16 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,76/فقر-منشاء-بسیاری-از-آسیب-های-اجتماعی-است.html

فقر منشاء بسیاری از آسیب های اجتماعی است

نماینده ولی فقیه در مازندران: فقر منشاء بسیاری از آسیب های اجتماعی است
دولت برای زدون فقر تلاش کند.

فقر منشاء بسیاری از آسیب های اجتماعی است

به گزارش مازند روز : سومین شورای هماهنگی ستاد امربه معروف ونهی ازمنکراستان مازندران به ریاست ایت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان و با حضور استاندار مازندران ومدیران دستگاههای اجرائی استان برگزارگردید.

آیت الله نورالله طبرسی ترویج فرهنگ امر به معروف را در جامعه امری ضروری دانست و گفت.. در اجرای این فریضه نباید فقط به تذکر لسانی اکتفا کرد بلکه در عمل نیز باید این امر جاری شود.

وی با مهم بر شمردن تکریم ارباب رجوع و اینکه تکریم آنان در بروکراسی های اداری مطلوب نیست، افزود: تکریم ارباب رجوع در ادارات در حد تابلویی بر سر در ورودی های ادارات است اما در عمل برای ارباب رجوع ارزشی قائل نیستند .

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: متاسفانه مدیران کل ما اقتصاد مقاومتی را باور ندارند انتظار می رود استاندار مازندران برای تحقق این امر تلاش کنند.

وی یکی از بزرگترین مشکل کشور را فقر عنوان کرد و افزود: اگر بخواهیم در کشور و استان گام موثری برداریم لازمه ی آن زدون فقر از چهره ی استان است استانی که از هرگونه پتانسیل برای ایجاد اشتغال برخوردار است.

رییس ستادامربه معروف ونهی ازمنکراستان با بیان اینکه امروز مردم بی انگیزه شدند یکی از علل آن را کم کاری دولت دانست و افزود: اگر دولت نتواند گام اساسی برای کاهش و زدودن فقر بردارد مردم از انقلاب رویگردان می شوند.

وی با اشاره به رواج بی حجابی در جامعه گفت:بی حجابی سیاسی بوده و به نوعی دهن کجی به دولت است اگر زمینه اشتغال در جامعه به خوبی فراهم باشد مسائل اینچنینی و دیگر آسیب های اجتماعی که ریشه در فقر دارد در جامعه اتفاق نمی افتد.

آیت الله طبرسی ادامه داد: بسیاری از کشاورزان ما از اینکه محصولات آنان با قیمت پایین خریداری می شود گلایه دارند باید تلاش کرد تا دست واسطه گرها از این حیث کوتاه شود

نماینده ولی فقیه در مازندران ترویج فرهنگ امر به معروف نیاز به نظارت عمومی است ترویج آن را در جامعه امری لازم و ضروری دانست.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار