شناسه خبر: 46
10 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,46/۱۳۵۰فقره-از-اسناد-املاک-علوی-به-مردم-واگذار-شد.html

۱۳۵۰فقره از اسناد املاک علوی به مردم واگذار شد

با حضور سعیدی کیا و استاندار مازندران، ۱۳۵۰ فقره از اسناد املاک علویبه مردم  واگذار شد.

۱۳۵۰فقره از اسناد املاک علوی به مردم واگذار شد


 
به گزارش مازند روز : در مراسم اعطای ۱۳۵۰ فقره از اسناد املاک علوی که به میزبانی آمل برگزار شد، آیت الله علی معلمی، عضو مجلس خبرگان رهبری در مازندران در سخنانی با اشاره به اینکه املاک بنیاد علوی املاک متصرفی زمان طاغوت بود ولی خاندان پهلوی آن را به مردم نداده بود، عنوان کرد: مردم مشکلات بسیاری در این زمینه داشتند و بارها میان مردم و دولت مشکل ایجاد شده بود.

معلمی ادامه داد: این معضل ۳۰ ساله را با رهبری مطرح کردیم و ایشان با سعه صدر واگذاری این املاک را دستور دادند که این امر دعای خیر مردم را برایشان به همراه دارد.

حجت الاسلام تقوی فرد، رئیس کل دادگستری مازندران نیز با اشاره به اینکه با نگاه مساعد بنیاد مستضعفان در مشکلات مردم راهگشایی صورت گرفته است، گفت: در زمینه املاک، مشکلات بسیاری ایجاد شده بود و مسائل اجتماعی زیادی به دنبال داشت که با واگذاری اسناد زمینه صلح و سازش ایجاد شد.

رئیس سازمان املاک و اموال کشور نیز ارزش ریالی اسناد واگذار شده در مازندران را در روز جاری، ۴۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ۱۳۵۰ فقره اسناد املاک علوی امروز ۲۲ آذرماه در روستای طوله کلا به مردم واگذار شد و از مابقی مردم نیز انتظار داریم برای تشکیل پرونده و دریافت سند به نمایندگان دفتر بنیاد در استان و شهرستان مراجعه کنند

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار