شناسه خبر: 4485
6 مهر 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,4485/تکريم-مسئولين-قائمشهر-از-مادر-شهيدان-گرانقدر-طبري.html

تکريم مسئولين قائمشهر از مادر شهيدان گرانقدر طبري

همزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و نام شهدا، مسئولین قائمشهر از مادر شهیدان گرانقدر طبری دیدار کردند

تکريم مسئولين قائمشهر از مادر شهيدان گرانقدر طبري

به گزارش مازندروز به نقل از آریا، به مناسبت هفته دفاع مقدس، عبدی رئیس بنیاد قائمشهر به همراه معاون سیاسی فرماندار قائم شهر، جمعی از مدیران و مسئولین ادارات به منظور قدردانی و تکریم در روستای خطیرکلا با خانواده معزز شهیدان حمید اقاجانی و شهیدمیر هاشم رنجبر و شهید امامعلی جانزاده دیدار و از انان تجلیل به عمل آوردند.
رئیس بنیاد قائمشهر به اتفاق مسئولین پس از آن در منزل مادر فداکار و مقاوم شهیدان والامقام سیامک، سعید و سعادت طبری حضور یافتند و از این الگوی صبر و پایداری که در دامان پاکش فرزندان صالح تربیت کرده، تجلیل، تکریم و سپاسگزاری نمود.          
شهید سیامک طبری متولد سال 01 / 10 / 1342 و در تاریخ  29 / 12 / 1366 در منطقه خرمال عراق، شهید سعادت طبری متولد  22 / 09 / 1340  و در تاریخ  01 / 08 / 1363  در منطقه موسیان و شهید سعید طبری متولد 04 / 06 / 1338 که در تاریخ  16 / 08 / 1361  در منطقه دشت عباس به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.           
گفتنی است این سه شهید بزرگوار بسیجی بودند.           
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائمشهر در این دیدار گفت: ما مدیون خانواده های شهدا هستیم و باید به آنان احترام بگذاریم به مشکلات این عزیزان توجه کنیم و این دیدارها کمترین کاری است که ما انجام می دهیم.
در این دیدار فرمانده سپاه شهرستان قائم شهر  مادران شهدا را الگوی بارزایثارگری یادکرد و گفت: امروز تکریم، تجلیل و سپاسگزاری از این اسوه های ایثار وظیفه ذاتی و یک تکلیف برای همگان در جامعه ما بشمار می رود

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار