شناسه خبر: 4482
6 مهر 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,4482/تکذیبه-اداره‌کل-اوقاف-مازندران-نسبت-به-یک-تصویر-جعلی.html

تکذیبه اداره‌کل اوقاف مازندران نسبت به یک تصویر جعلی

اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران، انتشار جعلی تصویر امامزاده سیدمحمد شهرستان نور در فضای مجازی را تکذیب کرد.

تکذیبه اداره‌کل اوقاف مازندران نسبت به یک تصویر جعلی

به گزارش مازندروز به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در پی انتشار تصویری جعلی و فتوشاپ شده در فضای مجازی تحت عنوان (امامزاده سیدمحمدهالیوود) اطلاعیه‌ای صادر کرده که به اطلاع عموم مردم می‌رساند:
۱- تابلوی جانمایی شده در این تصویر جاده کپ سفلی شهرستان نور وجود خارجی نداشته و این تصویر ساخته و پرداخته تخیلات ذهنی یک فرد معاند است.
۲- در تصویر جعلی جاده خاکی نشان داده شده در حالی که تصویر اصلی جاده، آسفالت است.
۳- عنوان هالیوود در تصویر جعلی قابل رویت بوده و جاعلان و خناسان ناشیانه با فتوشاپ به تابلوی امامزاده سیدمحمد (ع)، روستای کپ سفلی اضافه کرده اند.
۴- ایجاد تصاویر جعلی از آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه فعالیت رسانه‌های معاندی است که در حوزه اعتقادی و مذهبی با نیت‌های بدخواهانه، ضد اعتقادات مردم شبهه پراکنی می‌کنند.
اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران به‌ عنوان متولی اصلی امامزادگان و بقاع متبرکه، علاوه بر محکومیت این اقدام نابخردانه و هتاکانه معاندان، موضوع را در مراجع قضائی پیگیری کرده تا عوامل و سازندگان این تصویر دروغین، به اشد مجازات محکوم شوند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار