شناسه خبر: 445
19 بهمن 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,445/ساری-میزبان-مسابقات-قهرمانی-جودو-کارگری-مازندران.html
سرپرست انجمن جودوی کارگری استان مازندران؛

ساری میزبان مسابقات قهرمانی جودو کارگری مازندران

 حسین گلشاهی از میزبانی ساری برای مسابقات قهرمانی جودو کارگری مازندران خبرداد.

ساری میزبان مسابقات قهرمانی جودو کارگری مازندران

به گزارش سایت خبری مازندروز به نقل از خبرگزاری موج، سرپرست انجمن جودوی کارگری استان مازندران بیان داشت:مسابقات قهرمانی جودو و انتخابی تیم منتخب جودو کارگری مازندران فردا در ساری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هیأت ورزش‌های کارگری استان مرحله جدیدی از فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: انجمن جودو کارگری استان جدیدا تشکیل شده است و برای اولین برنامه کاری خود در نظر دارد تا مسابقات قهرمانی جودو انتخابی تیم منتخب جودو کارگری مازندران در ساری برگزار کند.

سرپرست انجمن جودوی کارگری استان مازندران خاطرنشان کرد: این مسابقات با توجه به در پیش بودن مسابقات قهرمانی جودو کارگری کشور، انتخابی جهت اعزام به المپیاد جهانی کارگری در کشور فرانسه، جمعه بیستم بهمن ماه در سالن  ورزشی شهدای جهاد کشاورزی ساری برگزار می‌شود.

وی با اعلام اینکه وزن‌کشی در صبح روز جمعه از ساعت 30/7 و مسابقات نیز رأس 30/ 9 آغاز می شود، افزود: اوزان رسمی مسابقات 55- 60- 66- 73- 81- 90- 100- 100+ کیلو با 2 کیلو گرم ارفاق وزن است.

گلشاهی با بیان اینکه از هر شهرستان یک تیم به عنوان منتخب شهر در اوزان یاد شده می‌توانند حضور داشته باشند، بیان کرد: همچنین افرادی که آمادگی لازم را داشته باشند می‌توانند با همراه داشتن معرفی‌نامه رسمی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا هیأت‌های شهرستان در این مسابقات حضور داشته باشند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار