شناسه خبر: 44
8 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,44/سوت-پایان-بازی-شموشک-نوشهر-در-وقت-اضافه-وعده‌ها.html
اله انگورج تقوی

سوت پایان بازی شموشک نوشهر در وقت اضافه وعده‌ها

به دنبال تشدید مشکلات مالی شموشک در لیگ دسته دوم فوتبال کشور سهمیه این تیم به بهشهر واگذار شد

سوت پایان بازی شموشک نوشهر در وقت اضافه وعده‌ها

خبر کوتاه بود ، کوتاهتر از آن که کسی به آن توجه کند. نه صدایی داشت، نه هیاهویی! نه عکسی، نه تبلیغاتی...

یک خبر کوتاه و پر درد، دردی به اندازه تیر یک تیتر!

شموشک نوشهر به بهشهر واگذار شد!

اکنون بیش ازیکروز از مخابره این خبر بر روی خروجی خبرگزاریهای استان میگذرد، میشد زودتر از اینها بنویسم اما منتظر واکنشی از سوی مسئولین شهرستان، دست اندرکاران ورزش و نماینده مجلس ماندم تا شاید در این خصوص اظهار نظری شود، اما جز چند پیام از سوی تعدادی از هواداران همیشگی شموشک، دریغ از واکنشی! دیر زمانی نیست که عکسهای یادگاری فرماندار،نماینده،مسئولین ورزش، و مدیران شهری زیر بنر شموشک نوشهر یا بهتر بگویم شموشک مازندران ، در شبکههای اجتماعی، صفحات نشریات و خبرگزاریها دست به دست و گروه به گروه می چرخید... دیرزمانی نیست که کورسویی از امید در دل هواداران همیشگی فوتبال نوشهر برای زنده شدن دوباره نام این تیم میگذرد... از وعده های شیرین و رویایی مسئولین ورزش استان هم بسیار نگذشته است... و امروز شموشک بار دیگر در ابای برگهای قصه تلخ سرنوشت خود فرو رفت. امروز در میان کمپینهایی که برای رفتن یا ماندن مسئولین شهرستان راه اندازی شده ، دیگر کسی از شموشک یاد نمی کند، دیگر کسی از شموشک در ویژه نامه و کتابچه بیان کاری خود با افتخار نامی نمی آورد و دیگر همان کورسوی امید هواداران فوتبال نوشهر به خاموشی گراییده است.

گرچه با فوت مهندس درویش ، پیرمرد دلسوز و پدر فوتبال شهرستان نوشهر، دیگر شموشک روی خوش به خود ندید، اما در سالهای گذشته، نام شموشک اگر برای خودش آب نشد، برای دیگران نان شد! در همان روزها که خبر احیای شموشک مازندران! با تمام حواشی آن به سر زبانها افتاد، افراد بسیاری بودند که به این اخبار دلخوش نبودند و امیدی نداشتند، اما در کنار لوگو و لباسی متفاوت از شموشک سالهای دور نوشهر، بودند جوانانی که حتی به یک نام نصفه و نیمه دلخوش کردند و به روزهایی برای به سرانجام رسیدن وعده ها دل بستند. با وجود حواشی مدیریتی، کادر فنی، حتی موقعیت مکانی ثبت شده باشگاه ، حتی میزبانیهای خارج از خانه شموشک به دلیل نداشتن ً ورزشگاه، و حتی نتایج بعضا ضعیف و خطر سقوط به لیگ دسته سوم...هیچکدام بارقه های امید را از فوتبال نوشهر نمی زدود و در پس همه این اخبار، دلخوشی کوچکی به نام شموشک وجود داشت. اما بار دیگر با خبر واگذاری شموشک نوشهر به بهشهر سکوتی تلخ جامعه فوتبال و ورزش دوست نوشهر را فراگرفت که حتی نای فریاد زدن را از آنها گرفته است. بدون شک نمیتوان از کنار مشکات مالی به راحتی گذشت، اما روی صحبتم با مدیران تیم ،مسئولین ورزشی استان و شهرستان، فرماندار و نماینده مجلس و تمام کسانی است که بدنبال احیای نام شموشک و فوتبال نوشهر بودند. چرا وقتی توان مدیریت، حمایت و عمل به وعدهها نبود پا در میدانی گذاشتید که یارای به سرانجام رساندن آن را نداشتید؟! شما امروز باید در مقابل افکار عمومی و دلهای شکسته هوادارن فوتبال پاسخگو باشید.

یک نکته! چه خوب که با رفتن امتیاز شموشک به بهشهر نام آن هم به خاطرات می پیوندد و با نام "کاسپین امیرآباد بهشهر" به میدان میرود، وگرنه باید کوچ روح شموشک از نوشهر را هم تاب می آوردیم! ً بزرگواران! مردم نوشهر با خاطرات شموشک دلخوشند، لطفا برای آینده و رسیدن به مقاصد خود، وعدههای دیگری پیدا کنید و این نام بزرگ را دستاویز شوهای تبلیغاتی خود نکنید!

اله انگورج تقوی

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار