شناسه خبر: 4346
8 شهریور 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,4346/انتظار-تماشاگران-برای-دیدن-نساجی-فصل-جدید.html

انتظار تماشاگران برای دیدن نساجی فصل جدید

تیم نساجی از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان پیکان تهران است.

انتظار تماشاگران برای دیدن نساجی فصل جدید

تماشاگران مازندرانی برای دیدن نساجی مدل 98  انتظار می کشند.

به گزارش مازندروز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاهای کشور ، تیم

نساجی مازندران از ساعت ۲۰  امشب در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر  میزبان پیکان تهران است.

محمدرضا مهاجری که این فصل هدایت نساحی را بر عهده گرفته امشب نخستین بازی را در ورزشگاه وطنی مقابل تماشاگران پرشور نساجی بر روی نیمکت می نشیند تا شاگردانش با درخشش در این بازی ، نوید یک فصل خوب را برای نماینده مازندران در لیگ برتر بدهند.   

مهاجری دست روی ویژگی گذاشته که به نظر هنوز از آن درست استفاده نشده است، یعنی کسب بیشترین امتیازات خانگی با توجه به خصیصه پرتماشاگر بودن نساجی.

نساجی می خواهد در فصل نوزدهم از شروع رقابت ها مسلط بر رقبا بوده و در خانه کاملا پیروز باشد و از نعمت هواداران که رقیب را می هراساند بهره ببرد.

قائمشهری ها مقابل پیکان در مسابقه امشب همین رویه را دنبال می کنند و مهاجری تیمش را کاملا تهاجمی برای دشت یک پیروزی جذاب می چیند.

نساجی چی ها در بازی مقابل گل گهر سیرجان هم تهاجمی بودند و فرصت های زیادی را از دست دادند اما در خانه باید دقیق تر بوده و هوشیارتر از فرصت ها استفاده کنند.

سرمربی نساجی چی ها تمام ابزارهای هجومی اش را به میدان گسیل می کند تا یک شروع خوب در خانه رقم بخورد.این بازی مدخل بازی های خانگی نساجی است و اگر با پیروزی و برتری توام شود روحیه خوبی به تیم برای ادامه بازی ها می دهد.

مهاجری در نشست قبل از بازی دیشب با اشاره به مشکلاتی که نساجی قبل از شروع لیگ داشت گفت: تمام تلاش ما اینستکه در بازی امشب به پیروزی برسیم و لیگ را با قدرت آغاز کنیم.

باید تا ساعت 20 امشب منتظر بود تا از نساجی فصل جدید در نخستین بازی خانگی رونمایی شود.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار