شناسه خبر: 4323
7 شهریور 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,4323/کلاهبردار-حرفه-ای-200-میلیون-ریالی-در-سوادکوه-دستگیر-شد.html
فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه:

کلاهبردار حرفه ای 200 میلیون ریالی در سوادکوه دستگیر شد

 فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه گفت:کلاهبردار حرفه ای 200 میلیون ریالی در سوادکوه دستگیر شد .

 کلاهبردار حرفه ای 200 میلیون ریالی در سوادکوه دستگیر شد

سرهنگ مهدی خادمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، در بیان این خبر گفت : در پی شکایت مردمی مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی که خود را بانی کمک به نیاز مندان معرفی کرده بود، موضوع در دستور کار ماموران پلیس کلانتری شهر زیراب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطاعاتی، ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را که با تغییر مداوم چهره در این شهرستان تردد می کرد، شناسایی و دستگیر کردند .

سرهنگ خادمی، اظهار داشت: متهم که دارای سوابق متعدد کیفری و کلاهبرداری در شهرستان های همجوار نیز بوده در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 3 فقره کلاهبرداری از شهروندان جمعا به مبلغ 200 میلیون ریال از شهروندان اعتراف کرد .

وی با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست، ضمن رعایت هشدارهای انتظامی از اعتماد به افراد ناشناس و افراد فاقد صلاحیت خودداری کنند و در صورت مواجهه به شیادان و کلاهبرداران مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار