شناسه خبر: 4319
7 شهریور 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,4319/ابر-بدهکار-حوزه-ورزشی-هستیم/راه-اندازی-کارخانه-نساجی-در-آینده-ای-نزدیک.html
استاندار مازندران :

ابر بدهکار حوزه ورزشی هستیم/راه اندازی کارخانه نساجی در آینده ای نزدیک

احمد حسین زادگان از راه اندازی کارخانه نساجی در آینده ای نزدیک خبر داد.

ابر بدهکار حوزه ورزشی هستیم/راه اندازی کارخانه نساجی در آینده ای نزدیک

به گزارش مازندروز به نقل از ایلنا، صبح امروز با حضور استاندار مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان استان، نمایندگان حوزه انتخابیه و برخی مسئولین شهرستانی آئین بهره برداری از بهسازی و نوسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر افتتاح شد.

احمد حسین زادگان افزایش امید اجتماعی را نکته محوری در استان دانست و افزود : برای افزایش سطح رضایتمندی مردم برنامه  عملیاتی تعریف کرده ایم.

وی با اشاره به باشگاه نساجی در قائمشهر، گفت : اولین مورد افزایش امید اجتماعی است و دومین مورد نیز می توان به کارخانه نساجی اشاره کرد.

استاندار مازندران با بیان اینکه در حوزه باشگاه داری در مازندران دچار مشکل هستیم، تصریح کرد : اقتصاد ما در مازندران اقتصاد کشاورزی است.

وی گفت : برخلاف استان های دیگر که دارای شرکت های بزرگ تیم داری هستند و ما فاقد آن هستیم.

نماینده عالی دولت در استان مازندران طرح بازسازی ورزشگاه شهید وطنی را به نوعی احداث بیان کرد و‌ افزود : ابر بدهکار حوزه ورزشی هستیم.

وی کارخانه نساجی را دومین مطالبه مردم قائمشهر عنوان کرد و ادامه داد : باتوجه به مشکلات مالی کارخانه، دولت مستقیما توانایی احیای آن را ندارد.

وی خاطرنشان کرد : به همین منظور با ستاد اجرایی فرمان امام تفاهم نامه ای امضا شد و به زودی کارخانه نساجی ساماندهی و راه اندازی خواهد شد.

در ادامه حبیب حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران اعتبار هزینه شده برای بهسازی ورزشگاه شهید وطنی را 17 میلیارد تومان عنوان کرد و درخصوص مشخصات پروژه گفت : احداث رختکن برای بازیکنان مهمان و میزبان، اتاق داوران، اتاق کنفرانس خبری و اتاق پزشکی در هزار و ۷۰۰ متر زیربنا احداث شده است.

وی از نصب چهار برج نوری آخرین مدل و اسکوربرد مدرن خبر داد و ابراز داشت‌: تعداد هفت هزار صندلی نصب شده است و قرار است سه هزارو ۲۰۰ صندلی نیز اضافه شود.

این مقام مسئول  گفت : نصب گیت انجام شده است و برای بازی فردا آماده خواهیم شد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار