شناسه خبر: 4011
24 تیر 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,4011/افتتاح-10-واحد-مسکونی-محرومیت-زدایی-در-نوشهر.html

افتتاح 10 واحد مسکونی محرومیت زدایی در نوشهر

 فرمانده سپاه نوشهر از افتتاح 10 واحد مسکونی محرومیت زدایی تحت پوشش کمیته امداد در این شهرستان خبر داد.

افتتاح 10 واحد مسکونی محرومیت زدایی در نوشهر

حسین جناسمی در حاشیه  آیین افتتاح واحد مسکونی محرومین  تحت پوشش کمیته امداد  در روستای میانک بخش مرکزی نوشهر در گفت وگو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: در سالروز میلاد با سعادت امام رضا (ع) تعداد  10  واحد مسکونی محرومین به همت کمیته امداد امام خمینی و بسیج سازندگی سپاه نوشهر و با همت انقلابی همه خیرین، بسیج سازندگی و نیروهای جهادی و متعهد به بهر برداری رسید.

وی تصریح کرد: تعداد هفت واحد مسکونی در سال 97 افتتاح شد و تا پایان شهریورسال 98 نیز در مجموع 32 واحد مسکونی به بهره برداری خواهد رسید و این واحدها به مردم محروم تقدیم می شود که هدیه مقام معظم رهبری است.

فرمانده سپاه نوشهر با بیان اینکه همه ما به عنوان سربازان حضرت آقا مسئولیت رسیدگی به محرومین و مستضعفین را با مشارکت کمیته امداد امام خمینی پیگیری خواهیم کرد، گفت: این امر با همت انقلابی و با شعار ما می توانیم محقق می شود و ثابت کردیم در راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری کارهای بزرگتر از این انجام می دهیم.

جناسمی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز به عنوان پایلوت یک واحد مسکونی محرومین در روستای میانک بخش مرکزی نوشهر با زیربنای 70 متر، در زمینی به مساحت 200 متر و با هزینه ای بالغ بر 75 میلیون تومان توسط بسیج سازندگی بنا شد.

وی افزود: از این میزان 20 میلیون تومان توسط کمیته امداد امام خمینی در قالب بلاعوض و وام بانکی، 10 میلیون تومان آورده خود مددجو تحت پوشش کمیته امداد و مابقی به همت خیرین توسط بسیج سازندگی احداث و تحویل مددجو شد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار