شناسه خبر: 3635
5 تیر 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3635/مراسم-افتتاحیه-دوره-آموزشی-روایت‌گری-دفاع-مقدس-در-مازندران.html

مراسم افتتاحیه دوره آموزشی روایت‌گری دفاع مقدس در مازندران

معاونت فرهنگی هنری سپاه کربلای مازندران از برگزاری مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی روایت‌گری دفاع مقدس با حضور حاج حسین یکتا طی روز جاری در مازندران خبر داد.

 مراسم افتتاحیه دوره آموزشی روایت‌گری دفاع مقدس در مازندران

به گزارش مازندروز به نقل از بلاغ، عبدالله گرزین در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: عصر امروز مراسم افتتاحیه دوره آموزشی روایت‌گری گفتمان انقلاب و دفاع مقدس با اولویت گام دوم انقلاب در مرکز امامت سپاه کربلای مازندران برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم با حضور سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران و نیز با تدریس حاج حسین یکتا روای نام آشنای دفاع مقدس و راهیان نور انجام می‌شود.

معاونت فرهنگی هنری سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: در این مراسم، 100 نفر از داوطلبانی که از سطح استان برای شرکت در این کارگاه آموزشی ثبت‌نام کرده‌اند، حضور خواهند داشت.

گرزین ادامه داد: این کارگاه آموزشی بنا است تا هر هفته در روزهای چهارشنبه با حضور راویان برجسته کشور در این مرکز برگزار شود.

معاونت فرهنگی هنری سپاه کربلای مازندران گفت: افرادی که علاقمند به حضور در این دوره آموزشی هستند، می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09112233343 تماس حاصل کنند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار