شناسه خبر: 3630
5 تیر 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3630/آغاز-اردوی-تیم-ملی-کانوپولو-بانوان-در-مازندران.html

آغاز اردوی تیم ملی کانوپولو بانوان در مازندران

اردوی تیم ملی کانوپولو بانوان از امروز به میزبانی مازندران در بابلسر آغاز شد.

آغاز اردوی تیم ملی کانوپولو بانوان در مازندران

به گزارش مازندروز به نقل از خبرگزاری صداوسیما، سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کانوپولو بانوان در دو رده سنی بزرگسالان و زیر ۲۱سال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیایی تهران ۲۰۱۹ از امروز در بابلسر آغاز شد.

در این مرحله اردو که تا ۱۶تیر ادامه دارد ترانه کامیاب، فاطمه جلیلیان و مریم غفاری از مازندران، الهه پورعبدیان از البرز، ستایش پیر نجم الدین از اصفهان، صبا رحمتی از لرستان، آمنه شیرزادی از مرکزی، مهلا عاطفه دار و مهتاب زهتاب از خراسان رضوی و مریم خلیفه از یزد در بخش بزرگسالان حضور دارند.

در اردوی تیم ملی زیر ۲۱سال هم، شیوا لکزایی، آتوسا اسلامی، فاطمه سهرابی منش، آذین مهدی زاده، نگین ابراهیمی و ملیکا سماکی از مازندران، مهنوش زارعی و فرزانه حسینیان از اصفهان، آناهیتا مهترپور از البرز، عطیه سلیمانی و آرزو صارمی مقدم از زنجان،فروغ گلشن تفتی و نگار قائم دوست از یزد، ملیکا برون و نرگس فرهانی از مرکزی نفرات شرکت کننده در این اردو هستند.

دلارام رائی مرزآبادی مربی بزرگسالان، الهام تحقیقی مربی زیر ۲۱سال، مهران قزلباش مدیر تیم‌های ملی و مریم شاکری سرپرست اردو، ملی پوشان را در این اردو همراهی می کنند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار