شناسه خبر: 3418
23 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3418/بخاری‌های-نفتی-تا-اول-مهر-۹۸-از-تمامی-مدارس-جمع-آوری-خواهند-شد.html
سرپرست وزارت آموزش و پرورش:

بخاری‌های نفتی تا اول مهر ۹۸ از تمامی مدارس جمع آوری خواهند شد

سید جواد حسینی گفت: بخاری‌های نفتی تا اول مهر ۹۸ از تمامی مدارس جمع آوری خواهند شد.

بخاری‌های نفتی تا اول مهر ۹۸ از تمامی مدارس جمع آوری خواهند شد

به گزارش مازندروز به نقل از خبرگزاری میزان، سید جواد حسینی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز با عنوان مهر خوبان گفت: امروز جامعه ما نتیجه دیروز مدرسه‌های ما است. هر چه قدر مدارس باشکوهتر سازنده‌تر و باکیفیت‌تر ساخته شود جامعه از استاندارد بهتر کیفی‌تر و سازنده‌تر برخوردار خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: مدرسه مکان تحول همه جانبه آینده جامعه است.

وی در ادامه بیان کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز از دهه ۷۰ از مرقد مطهر رضوی آغاز شد. بیش از ۱۳۰ هزار کلاس از ابتدای تاسسی توسط مجمع خیرین مدرسه ساز ساخته شده و هم اکنون بیش از ۳۰ هزار نفر عضو خیرین مدرسه ساز است و به همت آن‌ها سرانه فضای مدارس به ۵ و ۲ دهم متر افزایش یافته است. خیرین دانش آموزی برای فرهنگ ساری کار خیر و انواع دیگر خیر و مشارکت باید به بدنه نظام آموزش و پرورش اضافه شود.

حسینی افزود: نوبخت ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس نوید داده بود و آنروز از تخصیص ۱۰۰ درصدی این مبلغ خبر داد.

وی در ادامه بیان کرد: تا اول مهر مدارس خشتی و گلی به جز در سیستان و بلوچستان به صورت کامل جمع آوری خواهد شد. وی در ادامه بیان کرد: بخاری‌های نفتی تا اول مهر ۹۸ از تمامی مدارس جمع آوری خواهد شد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار