شناسه خبر: 3416
23 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3416/قائمشهر-میزبان-نمایشگاه-ملی-عفاف-و-حجاب-شد.html

قائمشهر میزبان نمایشگاه ملی عفاف و حجاب شد

نمایشگاه ملی عفاف و حجاب از ۴ تا ۹ تیرماه در شهرستان قائمشهر برگزار می شود.

قائمشهر میزبان نمایشگاه ملی عفاف و حجاب شد

به گزارش مازندروز به نقل از خبرگزاری شبستان، «سمیه قاسمی» امروز(21خرداد) در جلسه ستاد استانی عفاف و حجاب با محوریت برگزاری نمایشگاه که در استانداری مازندران برگزار شد، اظهار کرد: این نمایشگاه بصورت ملی در شهرستان قائمشهر برگزار می شود.

 

وی افزود: نمایشگاه عفاف و حجاب از تاریخ 4 تا 9تیرماه  در 70 غرفه از اجناس ایرانی و اسلامی را در معرض نمایش می گذارد. و طرح تعویض چادر کهنه با چادر نو در این نمایشگاه انجام می شود.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران هدف از برگزاری این نمایشگاه را اشاعه فرهنگ ایرانی اسلامی، حمایت از تولیدات داخلی و تحقق شعار سال رهبری مبنی بر رونق تولید برشمرد.

 

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با همکاری اداره کل بانوان استانداری، سپاه، بسیج کارگری، بسیج امور زنان، شهرداری و فرمانداری قائمشهر، آموزش و پرورش و نیروی انتظامی با حضور تولیدکنندگان با هدف تحقق شعار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)  و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و اشاعه این فرهنگ در بین عموم برپا می شود.

 

طوسی ادامه داد: این نمایشگاه با تاسی از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شعار«حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید» برپا می شود و فرصت خوبی برای بانوان است که بتوانند کالاهای خود را در این نمایشگاه به فروش برسانند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار