شناسه خبر: 3393
22 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3393/تحریم-ها-را-با-اقتصاد-منهای-نفت-می-توان-شکست/ظرفیت-های-مازندران-را-جدی-بگیریم.html
نماینده ولی فقیه در مازندران:

تحریم ها را با اقتصاد منهای نفت می توان شکست/ظرفیت های مازندران را جدی بگیریم

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه تحریم ها را با اقتصاد منهای نفت می توان شکست گفت:ظرفیت های مازندران را جدی بگیریم.

تحریم ها را با اقتصاد منهای نفت می توان شکست/ظرفیت های مازندران را جدی بگیریم

به گزارش مازندروز به نقل از ایلنا،آیت الله نورالله طبرسی عصر امروز در آیین افتتاح نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی مازندران  که با حضور سفرا و رایزن های تجاری کشورهای حاشیه دریای خزر برپا شد ،اظهار داشت: امیدواریم برپایی این نمایشگاه به تبادلات تجاری حاشیه دریای خزر رونق بدهد.

وی افزود: امیدواریم با حضور سرمایه گذاران داخلی و تجار خارجی مشکل چند ساله استان رفع و مازندران جزء استان های مترقی بشود.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : همه ما مسئول آبادانی و توسعه و حمایت از کالاهلی داخلی هستیم.

وی اقتصاد مقاومتی،تولید و رونق تولید را از تاکیدات مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: تحقق شعار رهبری میسور نمی شودمگر  اینکه همه سرمایه گذاران و شهروندان و همسایگان شرکت کننده برای تحقق این شعار تلاش کنند.

آیت الله طبرسی ادامه داد: در شرایطی که با تحریم های بی سابقه از سوی استکبار روبرو هستیم باید با تفکر اقتصادی به رونق تولید بپردازیم.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از صادرکنندگان فقط به صرف برپایی نمایشگاه و سمینار و بازدید خلاصه نشود بلکه باید به اقتصاد مقاومتی ،تولید و رونق تولید نیز بیندیشیم و اینکه ظرفیت های مازندران را جدی بگیریم.

آیت الله طبرسی تصریح کرد: باید با ارتقای اقتصاد تحریم را بشکنیم تا اقتصاد منهای نفت را روبراه کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: با توجه به پتانسیل های موجود در استان بایستی از این ظرفیت ها و امکانات برای توسعه اقتصاد ،صادرات و ایجاد اشتغال بهره گیری کرد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار