شناسه خبر: 3388
21 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3388/دستگیری-هنجارشکنان-سد-لفور.html

دستگیری هنجارشکنان سد لفور

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری ۳ متهم اصلی ناهنجاری‌های اخیر در سد لفور خبر داد.

دستگیری هنجارشکنان سد لفور

به گزارش مازندروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی مبنی بر وقوع ناهنجاری اجتماعی توسط افرادی در سد لفور شهرستان سوادکوه شمالی، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا، ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با همکاری ماموران انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۳ متهم اصلی این ناهنجاری شدند.

وی با اشاره به به توقیف یک موتور چهار چرخ و ۲ فروند قایق گفت: ۲ متهم دیگر این پرونده شناسایی شدند و تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران افزود: پلیس با توجه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جهت مقابله با تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی با اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، امنیتی، انتظامی، ترافیکی و خدماتی گام موثری در مقابله با این تهدیدات برداشته شده است.

سرهنگ مفخمی شهرستانی در خاتمه گفت: پلیس مجری قانون است و با هرگونه ناهنجاری اجتماعی و اخلاقی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار