شناسه خبر: 3379
21 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3379/هدف-از-اجرای-پروژه-مهر،-ایجاد-روزهای-خوب-در-مدرسه-است.html
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران:

هدف از اجرای پروژه مهر، ایجاد روزهای خوب در مدرسه است

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در همایش مدیران مدارس میاندورود که در اردوگاه دانش آموزی بادله ساری برگزار شد گفت: هدف از اجرای پروژه مهر، ایجاد روزهای خوب در مدرسه است که با برنامه ریزی و فراهم نمودن زمینه های مناسب جهت بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس انجام می شود.

 هدف از اجرای پروژه مهر، ایجاد روزهای خوب در مدرسه است

به گزارش مازندروز به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «اسفندیار نظری» در این همایش گفت: هدف از اجرای پروژه مهر، ایجاد روزهای خوب در مدرسه است که با برنامه ریزی و فراهم نمودن زمینه های مناسب جهت بازگشایی هرچه باشکوه‌تر مدارس مانند بهینه سازی، زیباسازی ،تربیت بدنی، تعمیر و تجهیز  و جمع آوری اموال اسقاطی است. در واقع سیاست کلان آموزش و پرورش در پروژه مهر است.

وی افزود: سند تحول بنیادین نیز بر تربیت تاکید دارد که باید برای کیفیت بخشی این امر ایجاد فرصتهای یادگیری را فراهم کنیم.

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران همچنین گفت: توانمندسازی، کیفیت بخشی و مدرسه کارآفرین شعار امسال پروژه مهر است که تعامل همه جانبه اولیا و مربیان را می طلبد. همچنین سال گذشته 8 میلیارد تومان خیرین و اولیا به پروره مهر کمک کردند.

نظری تصریح کرد: مهمترین چیزی که یک تیم کاری به آن نیاز دارد هدف است، اولویت اول در مدارس ثبت نام سازماندهی و ساماندهی نیروی انسانی است همچنین هنجارها و استانداردها رعایت شود زیرا رعایت استانداردها در کار کمک می کند تا فعالیت مدیران نتیجه بخش باشد.

این مسئول گفت: مدیران باید نگرش، خود مدیریتی، برقراری ارتباط با دیگران، تحلیل سریع داده ها، تفکر انتقادی، مهارت سخنرانی، تصمیم‌گیری، تحقیق و پژوهش را تقویت کنند تا مدرسه ای نمونه و دانش آموزان نخبه و خلاق داشته باشند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار