شناسه خبر: 3376
21 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3376/مهلت-ثبت-نام-دانش‌آموزان-کلاس-اوّلی-تا-آخر-مرداد-ماه-است.html
معاون هماهنگی و رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران:

مهلت ثبت نام دانش‌آموزان کلاس اوّلی تا آخر مرداد ماه است

معاون هماهنگی و رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران در همایش مدیران مدارس میاندورود که در اردوگاه بادله ساری برگزار شد، گفت: مهلت ثبت نام دانش آموزان کلاس اولی تا اواخر مرداد ماه است که البته مدیران می توانند تا شهریور اقدام به ثبت نام دانش آموزان کنند.

مهلت ثبت نام دانش‌آموزان کلاس اوّلی تا آخر مرداد ماه است

به گزارش مازندروز به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «سید حسین نصیری» در این همایش گفت: ثبت‌نام در مدارس دولتی منوط به محدوده جغرافیایی است و خانواده‌ها باید مدارک احراز محل سکونت خود را در موقع ثبت‌نام به مدرسه ارائه کنند. امسال در محدوده‌های جغرافیایی بر اساس تعداد دانش‌آموزان بازنگری صورت گرفته و برخی محدوده‌ها گسترده‌تر و برخی کوچکتر شده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اگر به پرورش دانش آموزان توجه شود قطعا از لحاظ علمی و آموزشی نیز شاهد رشد آنان در میادین مختلف خواهیم بود.

سیدحسین نصیری افزود: مدیران به نکات ثبت نام توجه ویژه داشته باشند و دریافت هرگونه وجهی به جزکتاب و بیمه حوادث غیر قانونی است.

رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران گفت: متولدین نیمه دوم سال 91 و نیمه اول سال 92 وروری های کلاس اولی هستند، مهلت ثبت نام دانش آموزان تا اواخر مرداد ماه است که البته مدیران می توانند تا شهریور اقدام به ثبت نام دانش آموزان کنند.

معاون هماهنگی آموزش و پرورش مازندران گفت: شناسایی اولیای بی سواد در برنامه ثبت نام است تا در بحث ریشه کن کردن بیسوادی نیز بتوانیمگام مثبتی برداریم.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار