شناسه خبر: 3374
21 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3374/ادیانی:-آقای-روحانی!-مانع-یکه‌تازی-قیمت-خودرو-و-کالاهای-اساسی-شوید.html

ادیانی: آقای روحانی! مانع یکه‌تازی قیمت خودرو و کالاهای اساسی شوید

نماینده قائم‌شهر در مجلس خطاب به حسن روحانی خواستار رسیدگی به رشد افسارگسیخته قیمت کالاهای اساسی شد و گفت: یکه‌تازی قیمت خودروی داخلی بی‌کیفیت را مدیریت کنید.

ادیانی: آقای روحانی! مانع یکه‌تازی قیمت خودرو و کالاهای اساسی شوید

به گزارش مازندروز به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی ادیانی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی درباره عدم تخصیص اعتبار به جاده اصلی و بین المللی محور سوادکوه، گفت: هنوز یک ریال از بند «هـ» بودجه 97 که تاکنون به بقیه پروژه ها تخصیص داده شده به این پروژه داده نشده است.

وی افزود: لازم است درباره این موضوع جبران مافات کنیم چرا که مردم در مسافرت اخیر 9 ساعت در ترافیک بودند، همچنین باید پول اراضی و ملک هایی که بدون پرداخت ریالی تملک شده است پرداخت شود.

ادیانی خطاب به رضا رحمانی وزیر صنعت تصریح کرد: مالکیت و مدیریت کارخانجات نساجی مازندران هرچه سریع تر تعیین تکلیف شده و احیای کامل آن صورت گیرد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس، خطاب به حسن روحانی خواستار رسیدگی به رشد افسارگسیخته قیمت کالاهای اساسی شد و خاطرنشان کرد: یکه تازی قیمت خودرو داخلی بی کیفیت را مدیریت کنید.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار