شناسه خبر: 3111
2 خرداد 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,3111/فرودگاه-رامسر-زیرساختی-ارزشمند-برای-رونق-صنعت-گردشگری-مازندران.html

فرودگاه رامسر زیرساختی ارزشمند برای رونق صنعت گردشگری مازندران

فرماندار شهرستان رامسر صبح امروز در بازدیدی سرزده از فرودگاه این شهرستان گفت: فرودگاه رامسر زیرساختی ارزشمند برای رونق صنعت گردشگری در استان است.

فرودگاه رامسر زیرساختی ارزشمند برای رونق صنعت گردشگری مازندران

به گزارش مازندروز به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، محمد آزاد فرماندار شهرستان رامسر با اشاره به اینکه فرودگاه رامسر در زمره زیباترین فرودگاه‌های کشور است گفت: این فرودگاه با توجه به جایگاه گردشگری این شهرستان در سطح جهانی و ملی می‌تواند به عنوان یک زیر ساخت مهم مورد توجه قرار بگیرد.

در این بازدید که خازنی رئیس فرودگاه نیز حضور داشتند، فرماندار شهرستان در گفت وگوی تلفنی با مسولان سازمان هواپیمایی کشوری مهمترین خواسته‌ها و نیاز‌های این فرودگاه را مطرح و خواستار حل آن شد.

فرماندار رامسر همچنین در این گفتگو‌ها  با تاکید بر  ضرورت افزایش مقاصد پروازی جدید افزود: از ظرفیت باند جدید هم باید بهره وری‌های شایسته بعمل اورد.

گفتنی است پس از انقلاب شکوهمند اسلامی،  فرودگاه رامسر  مورد استفاده عمومی مردم قرار گرفت و با روند افزایشی پروازی هم اکنون روزانه چندین پرواز مسافربری دارد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار