شناسه خبر: 2898
23 ارديبهشت 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2898/معرفی-۳۰-شهید-مازندرانی-در-برنامه-تلویزیونی-«به-وقت-سحر»-ویژه-ماه-رمضان.html
معاون فرهنگی پژوهشی بنیاد شهید مازندران خبر داد؛

معرفی ۳۰ شهید مازندرانی در برنامه تلویزیونی «به وقت سحر» ویژه ماه رمضان

«نصرالله نصراللهی» با اشاره به پخش ویژه برنامه «به وقت سحر» در ماه مبارک رمضان گفت: این برنامه با مشارکت صدا و سیمای مازندران به مدت ۳۰ شب همراه با معرفی ۳۰ شهید گرانقدر از طریق سیمای استانی پخش می‌شود.

معرفی ۳۰ شهید مازندرانی در برنامه تلویزیونی «به وقت سحر» ویژه ماه رمضان

به گزارش مازندروز به نقل از دفاع‌پرس، «نصرالله نصراللهی» معاون فرهنگی پژوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تشریح برنامه‌های ماه رمضان بر ضرورت بهره‌مندی از فیوضات معنوی این ماه با عظمت تأکید کرد و با اشاره به پخش ویژه برنامه «به وقت سحر» در این ماه مبارک اظهار داشت: این برنامه با مشارکت صدا و سیمای مازندران به مدت 30 شب همراه با معرفی 30 شهید گرانقدر از طریق سیمای استانی پخش می‌شود.

نصر‌اللهی گفت: مستند قرآنی «یک قسمتی دلداده» در خصوص نخبه و شاخص قرآنی که در 36 دقیقه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تولید شده در ماه مبارک رمضان از طریق سیمای مرکز مازندران پخش خواهد شد.

معاون فرهنگی پژوهشی بنیاد مازندران پخش مستند قرآنی 3 قسمتی «ضیافت نور» ویژه کلاس‌های قرآنی و آموزشی نخبگان، برگزاری مسابقه قرآنی، ختم قرآن کریم به نیابت شهدا را از دیگر برنامه‌های این معاونت در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

وی از برگزاری ویژه برنامه «گلشن وحی» در ماه مبارک رمضان خبر داد و بیان داشت: این مراسم روحانی و معنوی با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با انجام برنامه‌های قرآنی در شهرستان‌ها برگزار می شود.

نصراللهی از وجود تعداد 12 هزار و 913 فعال قرآنی شاهد و ایثارگر در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم، تفسیر و کتابخوانی در استان خبر داد و متذکر شد: استان مازندران دارای 189 پیشتاز قرآنی، 17 حافظ کل قرآن کریم و 274 تن حافظ یک تا 20 جزء قرآن کریم است. 

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار