شناسه خبر: 2589
1 ارديبهشت 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2589/حیدری،-ابراهیم‌پور-یا-منصوری؛-کدامیک-فیکس-بابلی‌ها-می‌شوند؟.html

حیدری، ابراهیم‌پور یا منصوری؛ کدامیک فیکس بابلی‌ها می‌شوند؟

در هفته‌ی یکی مانده به آخر لیگ آزادگان دو تیم مس رفسنجان و خونه به خونه‌ی بابل برابر هم قرار خواهند گرفت.

حیدری، ابراهیم‌پور یا منصوری؛ کدامیک فیکس بابلی‌ها می‌شوند؟

به گزارش مازندروز به نقل از ایلنا، اما یکی از معادلات پیچیده‌ی این دیدار این است که چه کسی درون دروازه‌ی خونه به خونه‌ی بابل قرار می گیرد.

از طرفی رضا حیدری، گلر شماره یک و ستاره‌ی این فصل بابلی ها که با ثبت 12 کلین شیت تا بدین جا عملکرد فوق العاده ای داشته، ممکن است در این دیدار استراحت کند، چرا که خونه به خونه با برد هفته‌ی قبل برابر قشقایی که اتفاقا با کلین شیت حیدری نیز همراه بود، بقاء خود در لیگ آزادگان را مسجل کرد و دو دیدار باقی مانده برایش از حساسیت و دشواری چندانی برخوردار نیست؛ بعید نیست در این بازی سعید ابراهیم پور در چهارچوب دروازه‌ی قرمزهای بابل قرار گیرد، چرا که ابراهیم پور سابقه‌ی پوشیدن پیراهن مس رفسنجان را نیز دارد و چه بسا با انگیزه ای بالا برابر تیم سابق خود قرار گیرد.

از جهتی با توجه به این که این دیدار حساسیت چندانی برای خونه به خونه ندارد، این احتمال نیز وجود دارد که گلر سوم آن ها، رضا منصوری، مقابل مس از دروازه‌ی تیمش حراست کند. گلری که با وجود پیشنهاد از پیکان و سایپا در اول فصل، در بابل ماند تا تیم شهرش را در راه صعود به لیگ برتر کمک کند.

به هر حال تشخیص این که اکبر میثاقیان چه کسی را درون دروازه‌ی تیمش برابر مس رفسنجان قرار می دهد، تا حدودی سخت به نظر می رسد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار