شناسه خبر: 2575
31 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2575/کشف-۴-میلیارد-ریال-اموال-سرقتی-در-ساری.html
سرهنگ صفرپور خبر داد:

کشف ۴ میلیارد ریال اموال سرقتی در ساری

فرمانده انتظامی ساری، از کشف اموال سرقتی به ارزش چهار میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

کشف ۴ میلیارد ریال اموال سرقتی در ساری

به گزارش مازندروز به نقل از ایلنا، سرهنگ ناصر علی صفرپور اظهار داشت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، سارقین، مجرمان سابقه دار طرح عملیاتی ارتقا امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهر ساری اجرایی شد.

وی افزود: در اجرای این طرح که در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز این شهرستان به اجرا در آمد مأموران پس از هماهنگی‌های قضائی در بازدید از مخفیگاه سارقان و مجرمان این منطقه موفق به کشف ۲ دستگاه پمپ آب، دو دستگاه کف کش، یک دستگاه موتور روبین، دو دستگاه کولر اسپیلت، یک دستگاه تیلر کشاورزی، چهار تخته فرش، یک دستگاه تلویزیون، سه دستگاه جاروبرقی، یک دستگاه یخچال و… مجموعاً به ارزش ۴ میلیارد ریال شدند.

سرهنگ صفرپور از دستگیری ۸ سارق حرفه‌ای در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی نیز با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری چند نفر از خرده فروشان مواد مخدر و کشف مجموعاً ۲ کیلو گرم مواد مخدر و مقادیر زیادی مشروبات الکلی دست ساز از این افراد شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس، اظهار داشت: هدف از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و برقراری نظم، آسایش و آرامش برای مردم است.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار