شناسه خبر: 2470
26 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2470/6واحد-تولیدی-غیرفعال-در-بابل-به-مدار-تولید-باز-گشتند.html

6واحد تولیدی غیرفعال در بابل به مدار تولید باز گشتند

فرماندار بابل با بیان اینکه واحدهای تولیدی غیر فعال در این شهرستان به مدار تولید بر می گردند؛ گفت: در سالجاری 6 واحد تولیدی غیرفعال که در تملک بانک ها قرار داشتند بر مدار تولید بازگشتند.

6واحد تولیدی غیرفعال در بابل به مدار تولید باز گشتند

به گزارش مازندروز به نقل از ایرنا؛ قربانعلی ولیزاده بورا روز شنبه در نشست خبری در شهرک صنعتی منصورکنده بیان کرد: یکی از اولویت ها در سال جاری بازگشت واحدهای تولیدی غیرفعال می باشد.
وی گفت: در حال حاضر 280 واحد تولیدی در شهرستان بابل وجود دارد که از این تعداد 29 واحد به دلیل بدهی بانکی و مشکل نقدینگی در تملک بانک ها قرار گرفته بود که با پیگیری های انجام شده 6 واحد در سالجاری در شهرک های صنعتی رجه، بابلکنار و کاردی کلا فعال شدند.
وی اظهار کرد: به هیچ عنوان برای ما پذیرفتنی نیست 23 واحد تولیدی در بابل به علت بدهی در تملک بانک ها قرار داشته باشند لذا با جذب سرمایه گذار جدید و یا شراکت با یک سرمایه گذار توانمند مشکلات واحدهای تولیدی غیرفعال رفع خواهد شد.
وی گفت: دولت تدبیر و امید در سال گذشته 580 میلیارد ریال تسهیلات بانکی با کارمزد 12 درصد به 40 واحد تولیدی در بابل که نیازمند نقدینگی بوده اند، کمک کرده است.
فرماندار بابل اظهارداشت: با ارائه تسهیلات ارائه شده برای 422 نفر اشتغال پایدار ایجاد شده است.
شهرستان 536 هزار نفری بابل دارای حدود 280 واحد تولیدی است که این واح های تولیدی در سه شهرک صنعتی و سه ناحیه صنعتی استقرار دارند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار