شناسه خبر: 2468
26 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2468/مشارکت-حوزه-علمیه-خواهران-مازندران-در-کمک-به-سیل‌زدگان.html

مشارکت حوزه علمیه خواهران مازندران در کمک به سیل‌زدگان

گروه اجتماعی ــ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران‌ گفت: این مدیریت با استفاده از ظرفیت جامع خیران حوزه علمیه و همکاری مدارس علمیه خواهران استان در حد بضاعت در امر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان مازندران مشارکت خواهد کرد.

مشارکت حوزه علمیه خواهران مازندران در کمک به سیل‌زدگان

به گزارش مازندروز به نقل از روابط عمومی حوره علمیه خواهران مازندران، حجت‌الاسلام علی غفاری، مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، گفت: مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران حسب وظیفه اسلامی و همچنین لبیک به آموزه‌های دینی و فرامین ولی امر مسلمین، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ضرورت کمک همه جانبه به سیل‌زدگان، با کمک ظرفیت جامع خیرین حوزه علمیه خواهران و همکاری طلاب، کادر و مدیران مدارس علمیه خواهران استان در امر امداد‌رسانی به سیل‌زدگان مازندران مشارکت خواهند کرد.
وی افزود: مدیران مدارس علمیه خواهران مازندران و تمامی طلاب و کارکنان مدارس نسبت به اهمیت و ضرورت کمک رسانی در شرایط بحرانی تأکید دارند.

غفاری پیشنهاد کرد: هر یک از طلاب و همکاران مدارس علمیه خواهران استان، شخصاً یا با کمک دوستان و بستگان می‌توانند حداقل مبلغ ۵۰۰ هزار ريال وجه نقد را جمع آوری و از طریق مدیر مدرسه به حساب ستاد کمک رسانی به سیل زدگان مدیریت استان واریز کنند تا از این مبالغ در جهت ساخت و تعمیر ساختمانها، تهیه جهیزیه، کالاها و نیازهای ضروری و غیره استفاده شود.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران اظهار کرد: اولویت این مدیریت، جمع آوری کمک‌های نقدی مدارس، جهت ساخت چندین واحد مسکونی از طرف مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران و به نام حضرت زهرا(س) در مناطق سیل زده است؛ اما کمک‌های غیرنقدی مدارس نیز با هماهنگی معاونت اداری مالی حوزه علمیه خواهران مازندران به مدیریت استان منتقل می‌شود تا با مدیریت واحد و به اسم خود مدارس، به دست نیازمند واقعی برسد.
وی افزود: مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران از طریق نهادهای مسئول، مبلغ را با هماهنگی رئیس اداره ساماندهی و نظارت مدیریت استان و حسب نیاز مناطق آسیب دیده، جهت مشاوره، ترمیم آلام روحی آسیب دیدگان و غیره، به مناطق سیل زده اعزام می‌کند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار