شناسه خبر: 2457
25 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2457/کشف-اموال-مسروقه-میلیاردی-در-طرح-پاک‌سازی-مناطق-آلوده-ساری.html

کشف اموال مسروقه میلیاردی در طرح پاک‌سازی مناطق آلوده ساری

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از کشف اموال سرقتی به ارزش 5 میلیارد ریال و سه کیلو گرم انواع موادمخدر در طرح ارتقاء امنيت اجتماعی و پاک‌سازی نقاط آلوده در این شهرستان خبر داد.

کشف اموال مسروقه میلیاردی در طرح پاک‌سازی مناطق آلوده ساری

ناصرعلی صفرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: به منظور پاک‌سازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع‌کنندگان موادمخدر، سارقین، مجرمان سابقه‌دار طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهر ساری اجرایی شد.

وی افزود:در اجرای این طرح که در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز این شهرستان به اجرا در آمد مأموران پس از هماهنگی‌های قضائی موفق به کشف دو دستگاه یخچال فریزر، دو دستگاه بخاری گازی، چهار دستگاه تلفن همراه ، سه دستگاه کولر اسپیلت، یک دستگاه موتور سیکلت و دو دستگاه دوچرخه و... مجموعا به ارزش 5 میلیارد ریال شدند .

 فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری 6 سارق حرفه ای در اجرای این طرح خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی نیز با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری چند نفر از خرده فروشان مواد مخدر و کشف مجموعا سه کیلوگرم مواد مخدر از این افراد شدند .

صفرپور با تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس، گفت: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک‌سازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است .

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار