شناسه خبر: 2448
25 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2448/تداوم-رانش-در-محورهای-روستایی-ساری/-گازدار-شدن-روستاهای-ساری-در-مردادماه.html

تداوم رانش در محورهای روستایی ساری/ گازدار شدن روستاهای ساری در مردادماه

فرماندار ساری گفت: با وجود تداوم رانش‌ها در شهرستان ساری عملیات گازرسانی به مناطق چهاردانگه و دودانگه ساری ادامه داشته و مردادماه به اتمام می‌رسد.

تداوم رانش در محورهای روستایی ساری/ گازدار شدن روستاهای ساری در مردادماه

عباسعلی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری در ارتباط با اقدامات انجام شده برای عادی‌سازی تردد در مناطق رانشی شهرستان ساری، اظهار کرد: همه تلاش‌ها برای جلوگیری از انسداد محورهاست.

وی اضافه کرد: با وجود فروکش کردن باران هنوز شاهد رانش در برخی از محورهای شهرستان ساری به ویژه در نقاط روستایی هستیم.

فرماندار ساری میزان خسارت سیل به شهرستان ساری را حدود 380 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: واحدهای مسکونی، اراضی کشاورزی و راه‌های مرکز استان دچار خسارت شدند.

وی یادآور شد: بیشترین خسارت‌های سیل مربوط به حوزه کشاورزی شهرستان ساری بوده که پاک‌سازی اراضی کشاورزی توسط متولی شهرستان انجام می‌شود.

رضایی ادامه داد: آب منطقه‌ای استان قول داد که طی 10 روز 160 سردهنه بسته شده را بازگشایی کند.

وی با اعلام اینکه میزان خسارت‌ها هم واقعا زیاد است و تلاش‌ها در این بخش به صورت جدی در حال انجام است،گفت: در سری دوم بروز سیل دستگاه‌ها به صورت جدی پای کار بوده‌اند.

فرماندار سای با اعلام اینکه آیا عملیات گازرسانی منطقه چهاردانگه و دودانگه متوقف شده است، افزود: این پروژه در حال انجام بوده و براساس زمان‌بندی پیش‌بینی شده مردم این منطقه مردادماه از نعمت گاز برخودار می‌شوند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار