شناسه خبر: 2447
25 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2447/تکريم-استاندار-و-مدير-کل-بنياد-مازندران-از-جانبازان-قطع-نخاعي.html

تکريم استاندار و مدير کل بنياد مازندران از جانبازان قطع نخاعي

استاندار و مدير کل بنياد مازندران به مناسبت روز جانباز از جانبازان قطع نخاعي استان ديدار و تجليل کردند.

تکريم استاندار و مدير کل بنياد مازندران از جانبازان قطع نخاعي

به گزارش  مازندروز به نقل از آريا،احمد حسين زادگان استاندار مازندران،هدايت مظلومي مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان،فرماندار و جمعي از مسئولين دستگاهها به مناسبت ولادت با سعادت حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز و به پاس قدر شناسي از زحمات،فداکاري و مجاهدت جانبازان عزيز در دوران هشت سال دفاع مقدس،در مرکز امام علي(ع)از جانبازان عزيز قطع نخاعي استان ديدار و از مقام والاي اين اسطوره هاي صبر و پايداري تجليل و سپاسگزاري کردند.   
استاندار مازندران در فضايي صميمي و دوستانه بصورت حضوري و چهره به چهره با يادگاران هشت سال حماسه و ايثار به گفتگو پرداخت و مسائل و مشکلات مطرح شده توسط اين عزيزان را از نزديک مورد بررسي و پيگيري قرار داد.
مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در حاشيه اين ديدار گفت:همزمان با اين ديدار،ائمه جمعه مازندران نيز در اکيپ هاي مختلف با محوريت بنياد از جانبازان عزيز دلجويي و تجليل بعمل مي آورند.
مظلومي افزود:گردهمايي جانبازان و خانواده هاي آنان با ويژه برنامه هاي مختلف فرهنگي در 22 شهرستان مازندران برگزار مي گردد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار