شناسه خبر: 2445
25 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2445/وقف-سه-قطعه-زمین-به-نیت-شهید-در-جویبار.html

وقف سه قطعه زمین به نیت شهید در جویبار

گروه اجتماعی ــ علی‌اصغر ولی‌زاده پدر شهید «علی اکبر ولی‌زاده» سه قطعه زمین زراعی خود را به نیت شهیدش در شهرستان جویبار وقف کرد.

وقف سه قطعه زمین به نیت شهید در جویبار

به گزارش مازندروز به نقل از ایکنا، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوفاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همزمان با سالروزولادت امام سجاد(ع)، علی‌اصغر ولی‌زاده، پدر شهید بزرگوار علی‌اکبر ولی‌زاده سه قطعه زمین زراعی خود را به مساحت ۲۲ هزار و ۸۰۰ متر مربع در شهرستان جویبار وقف کرد.

وی افزود: قطعه اول زمین کشاورزی شالیزاری حدود یک هکتار، قطعه دوم زمین کشاورزی شالیزاری جنب جاده شاهزاده رضا حدود ۸ هزار و ۶۷۶ متر مربع و قطعه سوم زمین خشکزاری کیامحله دینه بن حدود ۴ هزار و ۸۰۰ متر مربع است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با قدردانی از خانواده شهید علی اکبر ولی زاده ، تصریح کرد: پدر و مادر شهید علی اکبر ولی زاده فرزند خود را در راه دفاع از حریم اهل بیت و امنیت جمهوری اسلامی تقدیم و حالا نیز بخشی از اموال خود را به نیت فرزند شهیدشان جهت هزینه دارو و درمان و کمک هزینه  جهیزیه و تحصیل افراد بی‌بضاعت وقف کرد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار