شناسه خبر: 2285
13 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2285/لاریجانی-خواستار-تداوم-مدیریت-بحران-در-مازندران-شد.html

لاریجانی خواستار تداوم مدیریت بحران در مازندران شد

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، خواستار تداوم روند مطلوب مدیریت بحران و اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده مازندران شد.

لاریجانی خواستار تداوم مدیریت بحران در مازندران شد

به گزارش مازندروز به نقل از ایلنا، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی طی تماس تلفنی با احمد حسین زادگان، استاندار مازندران از آخرین وضعیت مناطق سیل زده، اقدامات صورت گرفته و روند بازسازی در این مناطق جویا شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر تداوم روند مطلوب مدیریت اقدامات در مناطق سیل زده استان مازندران، افزود: آمادگی کامل نیروهای امدادی و خدماتی برای رویایی با بارش‌های احتمالی روزهای پیش رو حفظ شود و اقدامات ضروری برای سهولت مدیریت در شرایط احتمالی بحران در روزهای آینده صورت گیرد.

استاندار مازندران نیز در این تماس تلفنی، ضمن تشریح کامل وضعیت مناطق سیل زده استان و اقدامات صورت گرفته و روند بازسازی در آنها، گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی، امدادی، خدماتی و.... تا اطلاع ثانوی در آماده باش کامل به سر می‌برند.

وی ضمن تقدیر از تماس تلفنی مجدد رئیس جمهوری با استانداران سراسر کشور و تاکید راهگشای ایشان، افزود: همه نیروهای فعال برای مدیریت بحران در آمادگی کامل قرار دارند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار