شناسه خبر: 2137
6 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2137/کوتاهی-مسئولان-عامل-اصلی-خسارت-به-مردم-است/-همه-مردم-باید-کمک-حال-سیل-زدگان-باشند.html
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با حوزه:

کوتاهی مسئولان عامل اصلی خسارت به مردم است/ همه مردم باید کمک حال سیل زدگان باشند

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: کوتاهی و عدم پیش بینی مناسب مسئولان عامل اصلی خسارت به مردم در سیل اخیر است.

کوتاهی مسئولان عامل اصلی خسارت به مردم است/ همه مردم باید کمک حال سیل زدگان باشند

حجت الاسلام والمسلمین سید رحیم توکل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به وقوع سیل در استان های شمالی کشور، اظهار داشت: وظیفه هر انسانی است که به سیل زدگان کمک کند به طوری که همه مردم ایران باید کمک حال سیل زدگان باشند.

وی ادامه داد: سیل زدگان انسان های فقیر یا نیازمند نبودند بلکه عزیز بودند اما الان خانه هایشان پر از آب شده است و نیازمند این هستند که به آن ها کمک شود.

حجت الاسلام والمسلمین توکل با بیان این که باید مایحتاج و نیازهای ضروری سیل زدگان تامین شود، افزود: سیل زدگان در شرایط کنونی نیازهای زیادی دارند اما در درجه اول باید مایحتاج ضروری سیل زدگان تامین شود.

وی با انتقاد از کم کاری مسئولان ابراز داشت: در درجه اول بی تدبیری مسئولان بود، اگر پیش بینی های لازم را می کردند و تدارکات لازم را می دیدند اصلا مردم به مشکل برخورد نمی کردند.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: چرا مسئولان ما خواب هستند و باید حتما کشته بدهیم تا از این خواب غفلت بیدار شوند.

وی افزود: مسئولان باید پیش بینی های لازم را برای مسیرهایی که سیل خیز بود می کردند به طوری که مسیل و راه برای سیل درست می کردند تا مردم در خطر قرار نمی گرفتند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار