شناسه خبر: 2089
5 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2089/صالحی:هنرمندان-پیشتازکمک-های-مردمی-به-سیل-زدگان-خواهند-بود.html

صالحی:هنرمندان پیشتازکمک های مردمی به سیل زدگان خواهند بود

 صالحی:هنرمندان پیشتازکمک های مردمی به سیل زدگان خواهند بودوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قرار دادن فراخوان کمک های مردمی جمعیت هلال احمر به هموطنان گرفتار سیلاب در مناطق شمالی کشور در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: هنرمندان و نویسندگان کشور، پیشتازان این موج مردمی خواهند بود.

 صالحی:هنرمندان پیشتازکمک های مردمی به سیل زدگان خواهند بود

به گزارش سایت مازندروز به نقل از ایرنا، سیدعباس صالحی ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده در استان های گلستان و مازندران افزود: در بهاران مهر، کاشانه های ویران و دیدگان گریان هموطنان سیل زده در گلستان و مازندران منتظر یاری مان هستند، هنرمندان و نویسندگان کشور، پیشتازان این موج مردمی خواهند بود.


علی اصغر مونسان رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز در راستای همدردی با هموطنان سیل زده در دو استان گلستان و مازندران در توییتی نوشت: مردمانی که همه ساله مهمان‌نواز نوروز بوده‌اند، امسال سفره عید خود را ناخواسته با سین ویرانگر سیل آغاز کرده‌اند.
معاون رییس جمهوری افزود: قدردان سال‌های گذشته آنها با آمادگی برای کمک به سختی‌های امروزشان باشیم.
به گزارش ایرنا، براثر وقوع سیل اواخر اسفند 97 (یکشنبه 26 اسفندماه) به 200 روستای مازندران در 12 شهرستان خسارت وارد شد و پنج نفر نیز جان خود را از دست دادند.
با آغاز فعالیت سامانه سرد و بارشی از هفته گذشته بیش از 300 میلی متر باران در گلستان بارید و ارتفاع برف در مناطق کوهستانی استان به 1.5 متر رسید.
بخش زیادی از مناطق شمالی و غربی گلستان اعم از مزارع کشاورزی، راه ها، خانه های شهری و روستایی به زیر آب رفته است.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار