شناسه خبر: 2006
2 فروردين 1398
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,2006/همایش-ملی-«کارآفرینی-در-بستر-فناوری-اطلاعات»-در-دانشگاه-مازندران-برگزار-می‌شود.html
به منظور ارائه آخرین دستاورد‌های علمی؛

همایش ملی «کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات» در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود

دانشگاه مازندران در نظر دارد برای ارائه آخرین دستاورد‌های علمی پژوهشگران، صاحبان علم و سرمایه، همایشی را ۸ اردیبهشت ۹۸ با عنوان کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات برگزار کند.

همایش ملی «کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات» در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود

به گزارش سایت مازندروز به نقل از دانشجو، دانشگاه مازندران در نظر دارد جهت فراهم آوردن بستری مناسب برای ارائه آخرین دستاورد‌های علمی و همچنین ایجاد ارتباطی منطقی بین پژوهشگران، صاحبان علم و سرمایه، همایشی را با عنوان «همایش ملی کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات» را ۸ اردبهشت ۹۸ برگزار کند.
 
بنابراین گزارش، هدف از برگزاری این همایش، ایجاد یک محفل علمی کارا و نیز محیطی جهت تبادل تجارب علمی و ارائه آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی اساتید، دانشجویان، دانشگاهیان و محققان در حوزه کارآفرینی و محور‌های آن عنوان شده است.

لازم به ذکر است، دبیرخانه همایش ملی کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات از پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دعوت کرد تا با شرکت فعال در این همایش آخرین یافته‌های علمی خود را در توسعه کارآفرینی ارائه کنند.
 
 

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی :
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار