شناسه خبر: 192
24 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,192/برگزاری-دوره‌های-آموزشی-واحدهای-خدمات‌رسان-گردشگری-در-رامسر.html
رئیس اداره گردشگری رامسر خبر داد

برگزاری دوره‌های آموزشی واحدهای خدمات‌رسان گردشگری در رامسر

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رامسر از برگزاری دوره‌های آموزشی برای واحدهای خدمات‌رسان گردشگری در آستانه نوروز 97 در این شهرستان خبر داد.

برگزاری دوره‌های آموزشی واحدهای خدمات‌رسان گردشگری در رامسر

 به گزارش سایت خبری مازندروز ؛ حسین متاجی در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح توانمندسازی نیروهای شاغل در حوزه گردشگری، دوره های آموزشی ویژه رانندگان وسایل نقلیه از سوی سازمان میراث فرهنگی و توسط آموزشگاه هتلداری کلید طلایی با حضور بیش از 50 نفر از رانندگان عمومی این شهرستان در هتل کوثر رامسر برگزار شد.

وی تصریح کرد: این دوره آموزشی با موضوع گردشگری و ارائه خدمات مطلوب به مسافران در آستانه نوروز 97 با هدف آشنایی این واحدهای خدمات‌رسان با اصول مشتری مداری، نحوه تعامل با گردشگران و آشنایی با جاذبه های گردشگری رامسر برگزار شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رامسر اظهار کرد: دوره های آموزشی دیگری نیز برای مدیران واحدهای اقامتی، پذیرایی، مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی، جهانگردی و مراکز اطلاع رسانی شهرستان رامسر در روزهای آینده برگزار می‌شود.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار