شناسه خبر: 1898
22 اسفند 1397
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,1898/بودجه-فرهنگی-برای-حمایت-از-هنرمندان-قابل-توجه-نیست..html
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

بودجه فرهنگی برای حمایت از هنرمندان قابل توجه نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: بودجه فرهنگ، بودجه قابل توجهی نیست تا از هنرمندان حمایت شود.

بودجه فرهنگی برای حمایت از هنرمندان قابل توجه نیست.

به گزارش مازندروز به نقل از مهر، محمود شالویی شامگاه سه شنبه در جمع اهالی فرهنگ و هنر شهرستان بهشهر در اداره ارشاد بهشهر با بیان اینکه بودجه فرهنگ، بودجه قابل توجهی نیست تا از هنرمندان حمایت شود افزود: ما متعلق به همین هنرمندان هستیم و باید برای برطرف کردن مشکلات تلاش کنیم.

وی با اشاره به هشت ماه حضور خود در استان مازندران گفت: در این مدت با کمبود اعتبارات مختلف مواجه بودیم و خوشبختانه اکنون مشکلات در حال برطرف شدن است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه بودجه فرهنگ، بودجه قابل توجهی نیست تا از هنرمندان حمایت شود؛ یادآور شد: هنرمندان باید با تلاش خود را معرفی کنند.

شالویی بیان داشت: در کنار همه مشکلات، تلاش برای اهالی فرهنگ و هنر از وظایف مهم ماست و تلاش داریم برای نام آوران هنر کارهای مؤثر انجام دهیم و در بسیاری از موارد امکانات محدود است و باید با همکاری تلاش کنیم تا جریان هنری را گسترش دهیم.

شالویی افزود: خوشبختانه هنرمندان بواسطه هنر و هدفی که در این حوزه دارند؛ جلوتر از ما هستند و ما در مقامی نیستیم که حمایت همه جانبه داشته باشیم و بودجه ما تکاپوی هنر ما نیست؛ اما تلاش می‌کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: باید آنچه می‌توانیم انجام دهیم و براساس قولی که می‌دهیم؛ عمل کنیم.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی :
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار