شناسه خبر: 180
23 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,180/تپ‌سی-وارد-مرکز-استان-مازندران-شد.html

تپ‌سی وارد مرکز استان مازندران شد

تاکسی اینترنتی تپ‌سی در روز شنبه، 23 دی ماه، دفتر خود در شهر ساری را رسما افتتاح کرد.

تپ‌سی وارد مرکز استان مازندران شد

 

 

به گزارش مازند روز و به نقل از روابط عمومی تپ سی، مسئول روابط عمومی تپ‌سی در مطلبی به مناسبت ورود این شرکت دانش‌بنیان به مرکز استان مازندران منتشر نموده، اظهار امیدواری کرده است، که این اپلیکیشن درخواست سفر مانند شهرهای دیگر مورد استقبال شهروندان ساروی نیز قرار بگیرد.

تپ‌سی که از خرداد 1396  فعالیت خود را آغاز کرده در شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، مشهد و رشت حضوری گسترده دارد، این اپلیکیشن یکی از 22 نرم‌افزاری است که در حوزه سفرهای درون‌شهری در ایران فعال هستند.

براساس این گزارش، ساری ششمین شهری است که شرکت تپ‌سی ظرف سه ماه گذشته وارد آن شده و انتظار می رود که این گسترش جغرافیایی در ماه‌های آتی سرعت بیشتری بگیرد.

اپلیکیشن تپ‌سی رابطه ای مستقیم بین مسافر و راننده ایجاد می کند و کاربرانی که آن را بر روی موبایل خود نصب کرده اند می توانند با لمس چند گزینه به راحتی تاکسی درخواست دهند،هزینه سفر با تپ‌سی تا حدود 40 درصد کمتر از آژانس‌ها است.

مدیران تپ‌سی می گویند با وجود کاهش کرایه ها، هیچ لطمه ای به درآمد رانندگان وارد نمی شود؛ بلکه درآمد آنان افزایش نیز پیدا می کند،در واقع این نرم‌افزار کمک می کند تا اتلاف وقت رانندگان در خیابانهای شهر به حداقل ممکن برسد؛ به این شکل که راننده پس از پیاده کردن یک مسافر در مقصد، در همان محل باقی می ماند تا درخواست بعدی خود را به مقصدی جدید دریافت نماید،با این حساب دیگر نیازی نیست راننده مسیری طولانی را طی کند تا مسافری جدید پیدا کند.

روش کار این نرم افزار برای مسافران نیز این گونه است که افرادی که متقاضی استفاده از تاکسی هستند درخواست سفر خود را از طریق اپلیکشن تپ‌سی ارسال می کنند، به فاصله چند ثانیه از ارسال درخواست، رانندگانی که در نزدیکی محل بوده و مایل به ارائه خدمات هستند، آن درخواست را دریافت و تایید نموده و به آدرس مسافر حرکت می کنند.

از آنجا که سفیران زیادی در سطح شهر پخش هستند، آنان آزادند که درخواستی را نپذیرند، که در این حالت سفیر دیگری به آن درخواست، پاسخ مثبت می دهد،مسافر نیز می تواند پیش از رسیدن سفیر از درخواست خود انصراف دهد بدون آنکه نگران پرداخت جریمه باشد.

هزینه سفر پیش از ارسال درخواست، مشخص شده و قابل پرداخت به صورت نقدی و آنلاین است،مسیر سفر نیز کاملا قابل ردیابی است و از این بابت امنیت سفر از روش های سنتی "بسیار بالاتر" است.

در حال حاضر، تپسی بیش از 150 هزار فرصت شغلی برای رانندگان و صدها فرصت شغلی برای دانش آموختگان جوان در شهرهای مختلف ایجاد کرده است.

 

 

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار