شناسه خبر: 170
23 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,170/استاندار-مازندران-روزنه-امید-را-به‌-وجود-آورد.html

استاندار مازندران روزنه امید را به‌ وجود آورد

امام جمعه آمل با بیان اینکه با نگاه بلند استاندار می‌توان به حل مشکلات مازندران امیدوار بود، گفت: استاندار مازندران از لحظه ورود انقلابی عمل کرده و روزنه امید را در استان مازندران به وجود آورده است.

استاندار مازندران روزنه امید را به‌ وجود آورد

 

 

به گزارش مازند روز : حجت‌الاسلام سید جلیل مرتضوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آمل با بیان اینکه باید از مردم غیور این شهرستان که در شنبه گذشته با حضور حماسی‌شان تاریخ‌ساز شدند تقدیر کرد، گفت: هر کسی تصویر حضور انقلابی مردم به جهت محکون کردن اغتشاشات اخیر را دید بر شما درود و سلام فرستاد که پرچم‌های ایران در دستانشان نشان از پیروزی حق علیه باطل بود.

وی با اشاره به فرا رسیدن حماسه تاریخی ششم بهمن و برنامه‌هایی که برای پاسداشت این اتفاق برگزار می‌شود، افزود: حضور مردم در برنامه‌های گرامیداشت ششم بهمن عهد و پیمان دوباره‌ای با شهدا و رهبر معظم انقلاب است.

امام جمعه آمل با اعلام اینکه فکر نکنید یک قرارداد حکومتی در دل تاریخ به آسانی رقم می‌خورد، تصزیح کرد: جهان اسلام بعد از گذشت چندین سال هنوز از برخی قراردادهای حکومتی همانند قرارداد حکومت مصر و اسراییل ضربه می‌خورد اما ملت ایران ایستاد تا سربلندی جهان اسلام رقم بخورد.

مرتضوی فداییان اسلام را زمینه‌ساز انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: یک حرکت و اراده قوی یک عالم را ساخت و آن عالم امروز دنیا را به‌حرکت در آورده و اسراییل و هم پیمانانش را به زانو درآورد که این نشان می‌دهد چقدر نگاه انقلابی و انقلابی حرکت کردن اهمیت دارد.

وی با اشاره به اینکه فتنه ۹۶ با فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ تفاوت بسیار داشت، اظهار کرد: فتنه‌های گذشته از تهران شروع می‌شد و بعد به شهرهای دیگر می‌کشید اما فتنه ۹۶ از مشهد شروع شد و به شهرهای کوچک‌تر رفت و مصلی و مساجد را به آتش کشیدند.

خطیب جمعه آمل با بیان اینکه می‌توان خیلی از مشکلات را حل کرد، خاطرنشان کرد: اگر مجلس به میزان جلساتی که برای افزایش حقوقش تشکیل داد برای مشکلات مردم و وضعیت معیشتی مردم تشکیل می‌داد، وضعیت به این شکل نبود.

این مسئول به نگاه رهبری به مجلس و دولت اشاره کرد و گفت: اینکه بگوییم دولت مقصر همه چیز است دور از انصاف است و باید مجلس هم دست به‌کار شود.

مرتضوی با اشاره به اینکه خانه ملت باید قانون‌گذار باشد و نباید به روزمرگی برسد، متذکر شد: استاندار مازندران از لحظه ورود انقلابی عمل کرده و روزنه امید را در استان مازندران به وجود آورده است.

وی با بیان اینکه با نگاه بلند استاندار می‌توان به حل مشکلات استان مازندران امیدوار بود، گفت: از استاندار مازندران تقاضا دارم که به قانون عمل کند و نه به حرف افراد و تکیه گاهش مردمی باشد که همیشه در لحظات حساس پشت انقلاب بوده‌اند.

امام جمعه آمل با اعلام اینکه مدیری داریم که حلقه به گوش دیگران است، گفت: مدیر نباید منتظر دستور از شخص دیگری باشد و مدیر حلقه به گوش هر روزش در حال خیانت به مردم است.

مرتضوی با اشاره به اینکه برخی مدیران را هیچ‌وقت در هیچ مراسم مذهبی نمی‌بینیم، یادآور شد: برخی مدیران به فتنه اخیر می‌خندیدند و منتظر اتفاقی بودند که این خیانت به مردم و خون شهدا است.

وی در پایان اظهار کرد: اگر در وضعیت فعلی اداره‌ای اقدام به قطع آب، برق و گاز کند به شعور مردم که همیشه با بصیرت در صحنه‌ها حاضر می‌شوند خیانت کرده است.

 

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار