شناسه خبر: 1698
16 بهمن 1397
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,1698/کاله-مازندران-نقره-داغ-شد.html

کاله مازندران نقره داغ شد

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تیم لیگ برتری، کاله مازندران را به دلیل حواشی به وجود آمده در دیدار با تیم پیکان نقره داغ کرد.

کاله مازندران نقره داغ شد

به گزارش مازندروز به نقل از صدا و سیما مرکز مازندران، اعضای این کمیته عصر دیروز پس از رسیدگی و شنیدن گفته های ناظر و داوران آرای نهایی خود را صادر و مبین مظلوم (بازیکن تیم کاله مازندران)، محمد فلاح و آرمین رنجبر (بازیکنان تیم پیکان) را به دلیل رفتار غیر ورزشی در دیدار این دو تیم که چهارشنبه 10 بهمن در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) شهرستان آمل برگزار شد، به یک جلسه محرومیت قطعی محکوم کردند.
اعضای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تیم لیگ برتری، نماینده تماشاگران تیم کاله مازندران که نامش به این باشگاه اعلام شده تا پایان بازی های مرحله مقدماتی لیگ برتر از حضور در سالن مسابقات محروم کرد. همچنین این کمیته بر اجرایی شدن احکام صادره از بازی آینده تاکید کرد.
دیدار دو تیم کاله مازندران و پیکان تهران در چارچوب هفته بیست ودوم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور چهارشنبه 10 بهمن در سالن ورزشی پیامبراعظم (ص) شهرستان آمل برگزار و با پیروزی 3 بر 2 تیم میزبان به پایان رسید.
ازجمله حواشی این بازی در ست چهارم این مسابقه، پرش بازیکن تیم کاله برای زدن توپ و افتادن در زمین پیکان و نیز بی اعتنایی بازیکنان تیم میهمان بود که موجب عصبانیت بازیکنان تیم میزبان، تحریک تماشاگران، درگیری، متشنج شدن فضای سالن شده و پس از توقف چند دقیقه ای با وساطت مسئولان برگزاری مسابقه، رقابت دو تیم دوباره ادامه یافت.
تاکنون مسئولان باشگاه کاله مازندران نسبت به رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعتراضی نکرده اند.
کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تیم لیگ برتری، 25 آذر امسال نیز تیم کاله مازندران را به دلیل رفتار خارج از نزاکت تماشاگران آملی در دیدار با شهرداری ورامین (شهرستان آمل) به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی محکوم کرده بود.
تیم والیبال کاله مازندران در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، عصر چهارشنبه 17 بهمن در شهرستان آمل میزبان تیم شهرداری گنبد است.

 

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی :
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار