شناسه خبر: 1685
10 بهمن 1397
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,1685/طلایه‌داران-انقلاب-اسلامی-مازندران-تجلیل-می‌شوند.html

طلایه‌داران انقلاب اسلامی مازندران تجلیل می‌شوند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید بر پاسداشت ارزش‌های انقلاب گفت: طلایه‌داران انقلاب اسلامی مازندران تجلیل می‌شوند.

طلایه‌داران انقلاب اسلامی مازندران تجلیل می‌شوند

به گزارش مازندروز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ساری در فرمانداری مرکز مازندران اظهار داشت: انقلاب با سه شاخصه اصلی اسلام تشکیل شد که بدانیم ارزش‌های دینی که جایگاه تفکر شیعی بود نقش مهمی داشت زیرا دین موتور محرکه انقلاب است. دومین شاخصه ولایت و رهبری نظام است که امام راحل به عنوان یک رهبر بی بدیل و بی نظیر این انقلاب را به سرمنزل مقصود رساند و سومین شاخصه مردم بودند که برگرفته از فرهنگ عاشور این انقلاب   به پیروزی رسید.

وی افزود: عواملی که این انقلاب را به وجود آوردند  قطعا در حفظ آن مسئول هستند که هر کدام از ما در هر سنگری وظیفه ای برعهده داریم. همایش طلایه داران انقلاب اسلامی از علما روحانیون مرکز استان در مجتمع اهل بیت ساری و  طلایه داران فجر فاطمی در شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

یوسف‌پور گفت: جشن فتح 40  را در استان برگزار می‌کنیم و وارد جشن 40 سالگی می‌شویم که شعار امسال افتخار به گذشته و امید به آینده است و با عزت و سربلندی این شعار را فریاد بزنیم و ارزش‌های دینی، جایگاه ولایت فقیه، امامت و رهبری امام راحل مقام معظم رهبری  و نظام و مردم ولایتمدار کشورمان را با افتخار به جهانیان ثابت کنیم.

یوسف پور افزود: آمریکا واسرائیل در میان استعمار بیشترین ضربه را خوردند و با تمام توانشان با آشوب‌های فرقه ای،ترور ، جنگ تحمیلی و تحریم به مقابله با جمهوری اسلامی پرداختند  اما با بصیرت و رهبری مقام معظم رهبری توطئه‌های شومشان خنثی شد.

وی افزود: همه ما به ویژه اصحاب رسانه تعهد و احساس مسئولیت کنیم و فجر40 را با همه ابعاد، رشادت‌ها و دستاوردها را به نسل امروز منتقل کنیم.
برپایی نمایشگاه 40 سالگی انقلاب در ساری

عباسی معاون عمرانی فرماندار ساری نیز گفت: ادارات در زمینه ارائه عملکرد به مردم همت کنند و برپایی نمایشگاه 40 ساله انقلاب را جدی بگیرند.

وی افزود: ادارات متولی در محورهای شریانی اصلی و روستایی اقدام به کاشت درخت کنند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساری  نیز گفت: ستاد سفر جهت گردشگری نوروز تشکیل شده که 10کمیته در این زمینه  فعالیت می‌کنند که ادارات لیست کشیک را به دبیر خانه ارسال کنند.

باستانی گفت: واحدهایی که دارای پروانه نیستند هیئت بازرسی شهرستان فعال شده است.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی :
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات