شناسه خبر: 1648
8 بهمن 1397
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,1648/حقوق‌های-نجومی-خلاف-عدالت-اجتماعی-است..html
مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

حقوق‌های نجومی خلاف عدالت اجتماعی است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه حقوق‌های نجومی برخلاف عدالت اجتماعی است، گفت: حقوق نجومی مردم را نسبت به جامعه بدبین می‌کند، در صورتی که انقلاب شد تا به مستضعفان کمک شود و دستگیر آنها شویم.

حقوق‌های نجومی خلاف عدالت اجتماعی است.

سمیه قاسمی طوسی در همایش مشاور امور بانوان نهادها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی با اشاره به ذاتی بودن برخی امور و مختص بودن آن به بانوان گفت: برای نخستین بار مراسم تجلیل از 23 بانوی نمونه که سرپرست خانواده‌های آسیب پذیر و بدسرپرست بودند در مازندران برگزار شد.


وی با اشاره به اینکه بانوان توانمند در مازندران بسیار هستند، اظهار کرد: بانوان نمونه در هر شهرستان که دارای چنین شرایطی هستند شناسایی و تجلیل شوند.


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه در ساخت المان‌های شهری در مازندران توجه به کودکان نگاه ویژه‌ای شود، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد به این مهم توجه داشته باشند.


این مسئول با اشاره به اینکه کودکان کار نیاز به حمایت‌های ویژه دارند و باید به خیرین معرفی شوند، افزود: خیرین می‌توانند نقش موثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.


طوسی با بیان اینکه حقوق‌های نجومی برخلاف عدالت اجتماعی است، تصریح کرد: حقوق نجومی مردم را نسبت به جامعه بدبین می‌کند، در صورتی که انقلاب شد تا به مستضعفان کمک شود و دستگیر آنها شویم.


وی در پایان خاطرنشان کرد: باید از کمک سمن‌ها و خیرین در حوزه‌های اجتماعی فرهنگی بهره برد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی :
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار