شناسه خبر: 1464
17 دی 1397
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,1464/احداث-آزادراه-آمل-به-ساری-با-جدیت-پیگیری-شود.html
رئیس کل دادگستری استان مازندران

احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود

رئیس کل دادگستری استان مازندران بر لزوم پیگیری احداث پروژه آزادراه آمل به ساری تاکید کرد و گفت: می‌خواهیم این طرح سریعا اجرایی شود و می‌خواهیم احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود چراکه تاخیر در اجرای طرح به خیر و صلاح هیچکس حتی دولت نیست.

احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود

به گزارش مازند روز به نقل از خبرگزاری میزان، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد، رئیس کل دادگستری استان مازندران در نشست با مدیران کل منابع طبیعی، اوقاف و راه و شهرسازی استان در خصوص پروژه آزادراه آمل به ساری اظهار کرد: پروژه فوق الذکر، طرح مصوب ملی است که انجام آن به خیر و صلاح مردم شریف استان مازندران خواهد بود.


رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی باید طبق قانون، طرح را اجرایی کند، تاکید کرد: می‌خواهیم این طرح سریعا اجرایی شود احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود چراکه تاخیر در اجرای طرح به خیر و صلاح هیچکس حتی دولت نیست.


وی با اشاره به این مطلب که متصرفین از جمله مالکین، منابع طبیعی و اوقاف طبق قانون عمل خواهند کرد، افزود: اداره کل راه و شهرسازی هرگونه مانع و مشکل برای احداث آزادراه آمل به ساری را به دادگستری استان اطلاع دهد.


پروژه این آزادراه از آمل آغاز و تا شهرستان میاندرود ادامه دارد. پروژه آزادراه از آمل به قائمشهر نیز در مرحله اخذ مجوز نهایی بوده و کار‌های اولیه آن انجام شده است.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار