شناسه خبر: 134
20 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,134/استقرار-((میز-خدمت))-در-ادارات-مازندران-ضروری-است.html

استقرار ((میز خدمت)) در ادارات مازندران ضروری است

استاندار مازندران با اشاره به اينكه مردم ولي نعمت ما هستند گفت: مردم بايد فقط به يك ميز مراجعه كنند و ميز خدمت بايد در ادارات استقرار يابد تا مردم سرگردان نشوند.

استقرار ((میز خدمت)) در ادارات مازندران ضروری است

به گزارش مازند روز : محمد اسلامي در نشست صميمي با مديران و كاركنان استانداري مازندران، مردم استان را پرظرفيت و توانمند توصيف کرد.
وی اظهار کرد: براي اعتلاي مازندران بايد از فضاي انتخابات و گرايش‌هاي سياسي فاصله بگيريم و چون يد واحده عمل كنيم. استاندار مازندران با بيان اين‌كه استانداري شأن بسيار بالايي دارد، گفت: بايد در جهت تقويت جايگاه استانداري براي ايفاي نقش حاكميتي آن در راستاي توسعه همه جانبه استان تلاش كنيم.
وي افزود: كاركنان استانداري بايد نفوذ ناپذير و توصيه ناپذير باشند و بر اساس اصول و در مسير كار، با كفايت عمل كنند.
مهندس اسلامی با اشاره به اينكه شعارهاي دكتر روحاني به برنامه تبديل شده است، يادآور شد: مجموعه مديريت بايد كار خود را بر اساس ملاك و ضوابط انجام دهد.
استاندار مازندران با بيان اين كه سيستم مديريت بايد يك شخصيت واحد باشد، تصريح كرد: خود باورانه و فارغ از دسته و گروه سياسي عمل كنيد و براي ارتقا جايگاه خود تلاش نماييد.متعهدانه عمل كنيد و با تسلط مسائل استان را پيگيري و حل نماييد.
اسلامي با اشاره به اينكه مداخله، چرخ حركت توسعه در استان را متوقف كرده است، افزود: استانداري دستگاه حاكميتي است و بايد همه‌ی دستگاه‌ها را نظارت، پشتيباني و هدايت نمايد.
نماينده عالي دولت در مازندران، با تاكيد بر اينكه مكاتبات اداري بايد با كيفيت در راستاي اقدام موثر باشد، گفت: دولت الكترونيك بايد در راستاي منشور حقوق شهروندي، برنامه دولت در جهت تسهيل امور مردم و ارائه خدمات به آنان بسيار جدي گرفته شود. این مسئول با اشاره به اينكه مردم ولي نعمت ما هستند و رسيدگي به امور مردم باعث مي‌شود دست دلال قطع شود و فساد شكل نگيرد، تصريح کرد: مردم بايد فقط به يك ميز مراجعه كنند و ميز خدمت بايد در ادارات استقرار يابد تا مردم سرگردان نشوند.
اسلامي با بيان اين كه نصف جمعيت ما را بانوان تشكيل مي‌دهند و 60 درصد از پذيرفته شدگان در كنكور بانوان هستند، اظهار داشت: بايد بانوان شايسته در مسند كار قرار گيرند و از توان بانوان در پيشبرد امور بهره‌گيري مطلوب شود.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار