شناسه خبر: 1275
1 دی 1397
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,1275/لذتِ-توسری-خوری-از-امریکا!.html
حنظله حسن زاده:

لذتِ توسری خوری از امریکا!

این روزها شاهدیم که در راستای اجرای پروژه ی #بازی_سازش، لیبرال ها و ایادی دولت، از نو برای مذاکره با امریکا و سازش(به هر قیمتی) با ترامپ دست و پا میزنند.

لذتِ توسری خوری از امریکا!

مع الاسف، باید گفت اینان نه مذاکره بلدند، نه پرستیژ مذاکره دارند و نه دلی برای ایران می سوزانند. کسانی که فرزندانشان در کشورهای اروپایی و امریکایی زندگی میکنند و حتی خودشان، ذلیلانه از دشمن گداییِ سیاسی میکنند تا رای بیاورند، هرگز به فکر منافع کشور و مردم نخواهند بود.

القصه، با شعار #لغوتحریمها با مذاکره(!)، برجامی سرتاسر خسارت که از ماه ها قبل توسط اندیشکده ی آمریکایی آماده شده بود به خورد کشور دادند و به #دروغ گفتند که این توافق حاصل ماه ها مذاکره(!) است. در نهایت هم با ذوق زدگی مفرط برجام را پیش از موعد اجرا کردند و شادی دل امریکا، هیچ کدام از شروط رهبری را رعایت نکردند و در نتیجه، صنعت هسته ای مطابق میل آمریکا نابود شد، آمریکا هم بدون هیچ هزینه ای از توافق خارج شده و تمام تحریم‌ها را برگردانده و خیالش هم همچنان راحت است که غربزده هایی در دولتند که تمام تعهداتی که آقایان در برجام برای رضایت دل آمریکا داده اند را مو به مو انجام می دهد. و حتی در احمقانه ترین حالت خروج بی هزینه ی آمریکا از توافق را باعث افتخار خود می دانند.

با این دستاورد ذلیلانه، آقایان بار دیگر به فکر سازش افتاده اند. که بروند چیزی هم به ترامپ بدهند تا طعم توسری خوری از ترامپ را هم بچشند. اما این بار با FATF.
در برجام، منتقدان قاطعانه می گفتند تحریم‌ها لغو نمی شود و حتی بیشتر هم می شود و صنعت هسته ای نابود می شود. اما ایادی دولت لیبرال، فقط تمسخر و تهمت و فحاشی نثار منتقدان می‌کردند و نتیجه، شد همان که در متن برجام آمده بود، نه دروغ هایی که ظریف و عراقچی و روحانی و دار و دسته شان گفتند.

و حالا در بحث خیانت FATF، دوباره منتقدان، تبعات سنگین و خسارت باری را مطابق متن کنوانسیون پیش بینی میکنند، اما باز هم ظریف و دوستانش، مانند قبل، به جای پاسخ مستدل، به توهین و تمسخر و تهمت زدن به طرف مقابل می پردازند و سلبریتی های پولدار و بی درد هم پیاده نظام این دولت ذلیل.

گویا لذتِ ذلت و بردگی به دل آقایان نشسته. گویا جنون تسلیم و وادادگی رهایشان نمی کند که به هر قیمتی در حال تحمیل تعهدات سنگین بین المللی به این کشورند.گویا لذتِ ذلت و بردگی به دل آقایان نشسته. گویا جنون تسلیم و وادادگی رهایشان نمی کند که به هر قیمتی در حال تحمیل تعهدات سنگین بین المللی به این کشورند.

در پایان، گویا مأموریت ها در راستای هم هستند. وزرای امور داخلی، با بی عرضگی و خرابکاری برنامه ریزی شده، اقتصاد را فلج کنند و مردم را به تنگ بیاورند و سلبریتی های غربزده ی بی درد هم مردم را تهییج کنند برای اعتراض و اغتشاش و از طرفی، همگام با وزارت امور خارجه(سخنگویان غرب) این شعار را بدهند که برای بهبود معیشت، راهی جز ارتباط با امریکا نیست. حتی شده در این روند، از توطئه های آمریکا علیه آمریکا دفاع کنند.

ذلت بلند دار، ذلیلان روزگار
از ذلت بلند، به نانی رسیده اند.
#حنظله
۱۳۹۷/۰۸/۲۸

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی :
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار