شناسه خبر: 124
19 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,124/نشست-خبری-سومین-دوره-جشنواره-بین-المللی-حقوق-بشر-آمریکایی-برگزار-می‌شود.html

نشست خبری سومین دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی برگزار می‌شود

نشست خبری سومین دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی در محل خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.نشست خبری سومین دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی در محل خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

نشست خبری سومین دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی برگزار می‌شود

به گزارش سایت خبری مازندروز به نقل از پایگاه 598، نشست خبری سومین دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی با حضور خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی برای اعلام فراخوان و رونمایی از پوستر جشنواره ، روز شنبه 23 دی ماه  از ساعت 15 لغایت 17 در محل خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

سومین دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی در راستای ارتقاء آگاهی و فرهنگ عموم مردم در زمینه حقوق بشر و از طرفی معرفی چهره واقعی مدعیان جهانی حقوق بشر با استفاده از ابزار هنر« سومین دوره جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی » را در سطح ملی و بین الملل و با ساختار دبیرخانه مردمی و غیر دولتی برگزار می نماید.

شایان ذکر است طی سال های گذشته دو دوره از جشنواره هنری و همایش بین المللی حقوق بشر آمریکایی برگزار شده که با استقبال هنرمندان داخلی و خارجی و عموم جامعه مواجه گردیده است.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی : حقوق بشر آمریکایی
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار