شناسه خبر: 118
19 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,118/ماجرای-تکراری-تغییر-سرمربی-در-نیم-فصل-دوم-؟!!.html

ماجرای تکراری تغییر سرمربی در نیم فصل دوم ؟!!

درحالی دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ یک جام آزادگاناز  چند روز قبل آغاز شد که باردیگر خبر رفتن سرمربی خونه به خونه بابل حواشی تازه ای را برای این تیم مازنی ایجاد کرد.

ماجرای تکراری تغییر سرمربی در نیم فصل دوم ؟!!

به گزارش مازند روز : تیم فوتبال خونه به خونه بابل که با سرمایه گذاری برادران حسن زاده از متمولین  خطه شمال کشور در رقابت های فوتبال حضور دارد در سه سال اخیر در نیم فصل دوم با مساله تعویض سرمربیان روبرو بوده است.

مسوولان تیم خونه به خونه در سال جاری نیز درحالی که انتظار می رفت با 'نادر دست نشان' و سرمربی قائمشهری برای این فصل به توافق برسند، با چندین واسطه موفق شدند تا جوادنکونام کاپیتان اسبق تیم ملی واستقلال تهران را به خدمت بگیرند و این سرمربی نیز پیش از پایان نیم فصل با وجود قهر از تیم بار دیگر برگشت و حالا یکباردیگردر نیم فصل دوم پس از باخت در نخستین دیدار نیم فصل دوم برابر مس رفسنجان و بهانه مشکل مالی باشگاه اسب رفتن را زین کرد.
به نظرمی رسد حواشی خودساخته همچنان دست از سراین تیم متمول بر نمی دارد و بازی کوچ سرمربیان خونه به خونه در نیم فصل دوم بار دیگر تکرار شود تا این نماینده مازنی ها با وجود هزینه های گزاف نتواند به لیگ برتر برسد.
صرفنظر از صعود خونه به خونه به لیگ برتر، این تیم هم اکنون یکی از چهار تیم راه یافته به مرحله نهایی جام حذفی است که امیدوار بود بتواند با برد در برابر استقلال اهواز یکی از تیم های پرمشکل لیگ برتری خود را به فینال جام حذفی برساند.
مالک خونه به خونه بابل با ابراز گله مندی از رفتن سرمربی تیمش گفت که خبر استعفای جواد نکونام را از یک برنامه پربیننده ورزشی رسانه ملی شنید و تاکنون استعفای رسمی به دست اش نرسید.
کانال اطلاع رسانی خونه به خونه بابل به نقل از حسن زاده نوشت دلیل رفتن سرمربی تیمش را وسوسه ای دانست که چند تیم لیگ برتری به دل نکونام انداختند و ابراز امیدواری کرد تا این اتفاق رخ ندهد.
حسن زاده در این گفت و گو پیشنهاد کرد تا سرمربی تیمش چنانچه قصد رفتن دارد، استعفای رسمی خود را به باشگاه ارسال کند تا مورد بررسی قرار گیرد.
مالک خونه به خونه که تیمش هفته آینده باید در برابر مس کرمان در بابل به میدان برود و شکست هفته گذشته را در برابر مس رفسنجان جبران کند، گفته که تاکنون با هیچ مربی برای مسوولیت فنی تیمش صحبتی نداشته است.
حسن زاده در مورد مشکلات مالی که بهانه ای برای رفتن نکونام اعلام شده هم گفت که تا پیش از بازی با مس رفسنجان تاخیر در پرداخت دستمزد داشتند که پیش از این دیدار معوقه بازیکنان پرداخت شد و مشکل مالی ندارند.
خونه به خونه بابل یکی از 2 نماینده مازنی ها در لیگ دسته یک جام آزادگان هم اکنون از 18 بازی با 29 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و نساجی قائمشهر با همین تعداد بازی و کسب 33 امتیاز در رده سوم قرار دارد و از این لیگ 2 تیم به لیگ برتر می روند.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار