شناسه خبر: 108
18 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,108/هنوز-در-مازندران-جناح-بندی-مشهود-است.html

هنوز در مازندران جناح بندی مشهود است

استاندار مازندران بیان کرد:  اقتصاد تنها مشکل مردم نیست،بلکه تبیعض ها ،پارتی بازی های برخی مسئولین نیز بر شمار اعتراض مردم افزوده می شود مردم از این شرایط به ستوه آمدند.

هنوز در مازندران جناح بندی مشهود است

به گزارش مازند روز : استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مداخله های مدیریتی در استان بیداد می کند گفت: هنوز در مازندران جناح بندی در استان مشهود است که دوری از جناح بازی امری ضروری تلقی می شود.

اسلامی توانمند سازی اقتصادی مردم را از اهداف استان عنوان کرد و ادامه داد: باید تدابیری اتخاذ شود تا آسایش نردم به خوبی فراهم شود.

وی با اشاره به گفتگوی شورا و بخش خصوصی گفت:گفت و گوی شورا و بخش خصوصی بر ای بسترسازی و هموار سازی به اقتصاد مقاومتی برای حمایت از فعالان اقتصادی است.

اسلامی افزود:حمایت از افراد واجد شرایط و صاحبان صنایع زمینه اشتغال را در استان فراهم می کند.

استاندار مازندران گفت: برای توسعه اقتصاد روستایی نیز روستاهای دارای ظرفیت شناسایی شود و اینکه مدیریت جوانگرایی در استان لحاظ شود و این باور برسیم  از نیروهای مستعد جوان بهره گیری کرده و از بزرگان و پیشکسوتان هم به عنوان مشاوره استفاده کنیم.

وی افزود: در ادارات  سیستم الکترونیکی را فعال تر کنیم و اختیارات دستگاهها را افزایش دهیم تا بتوانند به درستی پاسخگوی مردم باشند.

اسلامی با بیان اینکه  منابع دولت محدود است لازم است با توجه به زیرساختها از منابع مردمی در جهت توسعه و ارتقای اقتصاد استان بهره گیری کنیم.

 
وی افزود: اگر بودجه 97 انقلابی بسته شود چرخ اقتصاد به درستی به حرکت در می آید و شاهد همه جانبه توسعه در جامعه خواهیم بود.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار