شناسه خبر: 42
8 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,42/باید-با-انحرافات-فضای-مجازی-مقابله-شود.html

باید با انحرافات فضای مجازی مقابله شود

محمد اسلامی در اجلاسیه ائمه جمعه مازندران در بهشهر از اختصاص اعتبارات بسیار خوبی برای كنترل آسیب های اجتماعی به مازندران خبر داد و گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی باید یک حرکت جهادی و متوازن در استان صورت گیرد.

باید با انحرافات فضای مجازی مقابله شود

به گزارش مازندروز ؛ محمد اسلامی خواستار مشاركت جدی ائمه جمعه، تشكل های مردم نهاد و سمن ها برای رسیدگی ریشه ای و كاهش آسیب های اجتماعی و مقابله با آن شد و گفت: باید با یك حركت جهادی و با استفاده از همه ظرفیت ها به مقابله با آسیب های اجتماعی و انحرافات فضای مجازی رفت.

استاندار مازندران در ادامه ضرورت رونق تولید و اشتغال و ارائه تسهیلات برای اشتغال پایدار بر شمرد و گفت: برخی از صنایع مازندران از سال 86 وام گرفته اند و تاکنون هیچ گونه برگشتی به بانک های وام دهنده نداشته اند و از این طریق منابع مالی دولت در تله افتاده است.

اسلامی افزود: تسهیلاتی که به عنوان سرمایه و سرمایه در گردش در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد باید به بانک ها برگردد تا اعتبار بانک ها خدشه دار نشود.

وی با اعلام اینکه تنها در سال گذشته 490 میلیارد تومان به واحدهای تولیدی استان مازندران وام و تسهیلات پرداخت شد، گفت: تاكنون اكثر این مبالغ برگشت نکرده است و باید در این راستا تلاش بیشتری برای همکاری با بانک ها انجام شود.

نماینده عالی دولت در مازندران تاکید کرد: ما به عنوان مسئولان حکومتی باید مراقبت کنیم تا حرکت های مختلف سالم و در مسیر صحیح باشد.

وی افزود: برای مبارزه با رانت، فساد و توسعه اقتصادی و توسعه همه جانبه نیازمند همدلی قوی هستیم و باید از گردنه های سخت عبور کنیم.

استاندار مازندران یکی از مشکلات مهم بخش کشاورزی استان را خرده مالکی دانست و گفت: با این وضعیت نمی توان به بهره وری فکر کرد و با انجام کشت مکانیزه برنج در مازندران، باید اشتغال زایی مناسب ایجاد شود.

وی افزود: در رابطه با برنج سالیان سال، مجوز و حواله واردات در جیب برخی از سودجویان بوده است که برای مقابله با فساد و سالم سازی فضا اراده شد که مجوز داده نشود و کنترل شده است.

استاندار مازندران همچنین گفت: در بخش صنایع 2 هزار و 500 واحد تولیدی دارای موافقت اصولی در استان وجود دارد که از این تعداد یکهزار و 500 واحد به بهره برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: از مجموع واحدهائی که بهره برداری شده، یکهزار واحد تولیدی فعال و 500 واحد راکد است و بقیه نیز در دست تکمیل و ساخت و ساز قرار دارد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
کلمات کلیدی :
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار