شناسه خبر: 200
25 دی 1396
http://www.mazandrooz.ir/http://www.mazandrooz.ir/news/id,200/«قائم-مقام»-به-مازندران-رسید.html

«قائم مقام» به مازندران رسید

فیلم مستند «قائم مقام» کاری از «سید محمد علی صدری نیا» در سینما کوچک حوزه هنری مازندران اکران می‌شود.

«قائم مقام» به مازندران رسید

به گزارش سایت خبری مازندروز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، هیأت قمر بنی هاشم ساری، به عنوان یکی از گروه‌های فعال مذهبی استان در همکاری مشترک با حوزه هنری به زودی چند فیلم انقلابی را در سینما کوچک یا سالن شهید باغبانی این نهاد به نمایش می‌گذارد.

این هیأت که این فیلم‌ها را برای اعضای خود و همچنین مخاطبان آزاد به نمایش می‌گذارد  قصد دارد در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تازه‌های آثار مستند و داستانی انقلابی را برای علاقه‌مندان اکران کند.

اولین فیلم این سری برنامه، مستند « قائم مقام » (پرداختی به زندگی آیت‌الله منتظری) به کارگردانی «سید محمد علی صدری نیا» خواهد بود که کاری از مرکز مستند صور بوده و امسال در جشنواره فیلم حقیقت و جشنواره عمار نیز حضور پر رنگی داشته است.

فیلم « قائم مقام » که با رویکرد فعالیت‌های هنری مردمی حوزه هنری مازندران طراحی شده، ساعت 18 روز چهارشنبه 27 دی ماه سال جاری در حوزه هنری مازندران اکران می‌شود و حضور برای علاقه‌مندان آزاد است.

 

*اکران پویانمایی « قهوه خانه مش حسن» در «جشنواره فیلم عمار»

 پویانمایی کوتاه «قهوه خانه مش حسن» به کارگردانی «امیر غبار آستانه» و «مجید نصرتی» با حضور در هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، به‌زودی در اکران‌های عمومی سراسر کشور به روی پرده می‌رود.

این پویانمایی 6 دقیقه‌ای از تولیدات امسال حوزه هنری مازندران بوده که با یک داستان ضمنی به حماسه 6 بهمن ماه آمل (در سال‌های ابتدایی انقلاب) می‌پردازد.

«هشتمین جشنواره فیلم مردمی عمار» با موضوع آثار انقلابی و ارزشی(7 الی 14 دی)، پس از برگزاری اختتامیه و انتخاب برگزیدگان، فیلم‌های حائز ارزش‌های ساختاری را با عنوان اکران مردمی در سراسر کشور به نمایش می‌گذارد.

همرسانی: این مطلب را به دوستان خود برسانید
ارسال نظر
CAPTCHA
مشاهد نظرات
آخرین اخبار